REKLAMAPerły WK_glowny 2021

Irina Nowochatko-Kowalczyk

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Vakhtang Muladze, dyrektor generalny Euro Invest z Gruzji podczas siódmej edycji Forum Kosmetycznego w Warszawie

Vakhtang Muladze, dyrektor generalny Euro Invest z Gruzji podczas siódmej edycji Forum Kosmetycznego w Warszawie (fot.wiadomoscikosmetyczne.pl)

Euro Invest, jeden z największych importerów produktów spożywczych w Gruzji poszerza dotychczasowy obszar działalności. Firma wchodzi w branżę kosmetyczną i poszukuje dostawców w Polsce. To, co uda się jej zakontraktować trafi do największych sieci handlowych w Gruzji – powiedział Vakhtang Muladze, dyrektor generalny Euro Invest (Gruzja) podczas siódmej edycji Forum Kosmetycznego w Warszawie. 

REKLAMANina Słupska_Baner w artykule (luty-marzec 2021)

Pochodzę z Gruzji, reprezentuję firmę Euro Invest, która jest największą gruzińską spółką importującą europejskie produkty spożywcze. W naszej ofercie jest duży asortyment produktów polskich producentów, m.in. takich firm jak Mlekovita, Lazur, Graal. Branża kosmetyczna jest dla nas nowością. Jesteśmy na Forum Branży Kosmetycznej dlatego, że myślimy o poszerzeniu naszego biznesu o produkty kosmetyczne polskich producentów. Przedyskutujemy ten temat wewnątrz spółki – zaznaczył Vakhtang Muladze.

Jak dodał, Polskę i Gruzję wiele łączy. Powszechnie wiadomo, że Gruzja dąży do wejścia do Unii Europejskiej. Ponad dwa lata temu doszło do podpisania porozumienia (układ stowarzyszeniowy UE – Gruzja – przyp. red.). 

Można powiedzieć, że Polska daje przykład tego, jak można się rozwijać gospodarczo takim krajom jak Gruzja. Czasem mówię, że Polska jest moją drugą ojczyzną – zaznaczył Vakhtang Muladze, dyrektor generalny Euro Invest.

Podzielił się też swoimi wrażeniami na temat Forum Branży Kosmetycznej, w którym jego firma wzięła udział po raz pierwszy.

Panuje tu bardzo ciepła atmosfera, którą tworzą bardzo gościnne, interesujące firmy - wystawcy. Chciałbym jeszcze raz podkreślić, że jest to dla mnie nowa branża i bardzo mi się tu spodobało. Zobaczymy, jak przełoży się to na biznes, mam nadzieję, że będziemy współpracować z polskimi firmami – podkreślił Vakhtang Muladze. 

Euro Invest jest spółką dystrybucyjną, która została założona w 2014 roku i w krótkim czasie zdołała zdobyć pozycję jednego z wiodących importerów w Gruzji.

Produkty wprowadzane przez Euro Invest na rynek gruziński są sprzedawane na rynkach detalicznych i hurtowych, a także w największych sieciach handlowych działających w tym kraju takich jak Carrefour, Goodwill, Nikora, Spar, Smart, Fresco.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony