REKLAMAFBK-banner główny-lipiec 2020

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

 

4 czerwca 2020, 15:40wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

(fot. materiały prasowe )

Firma Kaczmarek-Komponenty została wyłącznym dystrybutorem Takasago Europe Perfumery Laboratory, wywodzącego się z Japonii międzynarodowego koncernu produkującego surowce, m.in. dla branży kosmetycznej.

REKLAMA

Ścisła kooperacja Takasago International Corporation i polskiego specjalisty od komponentów zaczęła się od kontraktów na surowce spożywcze. Koncern uznał, że warto ją poszerzyć. Dzięki nowej umowie w ofercie Kaczmarek-Komponenty znalazły się kompozycje zapachowe, produkowane i rozwijane przez jedną z największych firm na świecie.

– Poszerzenie współpracy to dla nas duże wyzwanie. Cieszymy się, że Takasago International Corporation zaufała nam już w drugim, po spożywczym, segmencie. To z pewnością umocni naszą pozycję na rynku kosmetycznym – powiedział Maciej Kaczmarek, wiceprezes Kaczmarek-Komponenty.

Nowa wyłączność to również nowe rynki zbytu. Do ich obsługi firma Kaczmarek-Komponenty stworzyła dwa dodatkowe stanowiska.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony