REKLAMA

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

PRZEJĘCIA

 

17 stycznia 2020, 12:51wiadomoscihandlowe.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Marka Kat Von D

Marka Kat Von D (fot.wiadomoscikosmetyczne.pl)

Kat Von D sprzedaje udziały w swojej firmie Kat Von D Beauty i odchodzi z niej. Markę przejmuje Kendo Brands i zmienia jej nazwę na KVD Vegan Beauty.

REKLAMA

Kat Von D, założycielka marki Kat Von D Beauty ogłosiła 16 stycznia br., że sprzedaje swoje udziały firmie Kendo, z którą współpracowała od 12 lat i rezygnuje ze wszystkich stanowisk zajmowanych w firmie. Chce się teraz zająć swoją marką wegańskiego obuwia oraz wydaniem nowego albumu muzycznego. 

Miniony rok przyniósł w moim życiu wielkie zmiany. Wielu z was wie, że urodziłam pięknego chłopca, otworzyłam linię wegańskiego obuwia i przygotowuję się do wydania wyczekiwanego albumu na wiosnę, po którym ruszam w międzynarodową trasę! Bardzo bym chciała móc wszystko wyważyć i przy tym nadal kierować linią kosmetyków, ale stało się dla mnie jasne, że nie mogę dać z siebie wszystkiego przy tak wielu zobowiązaniach” – napisała Kat Von D w oświadczeniu dla prasy. „Mając to na uwadze, zdecydowałam się odejść jako założycielka (i z innych stanowisk) Kat Von D Beauty i sprzedać moje udziały. Przekazałam firmę Kendo, moim partnerom w minionych 12 latach. Nie była to łatwa decyzja, ale po długich przemyśleniach zdecydowałam, że chcę, aby linia kosmetyków rozwijała się i osiągała sukcesy, a Kendo może to zapewnić” – stwierdziła Kat V D


Kendo staje się wyłącznym właścicielem  marki i z efektem natychmiastowym zmienia jej nazwę na KVD Vegan Beauty.


Firma będzie nadal mieć w ofercie dostępną obecnie gamę produktów, a także opracuje nowe wegańskie kosmetyki. „Dla KVD Vegan Beauty nadal liczy się wyrażanie siebie i współczucia, a marka będzie ciągle współpracować z ludźmi, markami i organizacjami działającymi na rzecz zwierząt”– podała firma
Rozwój marki KVD Vegan Beauty i jej kultowych produktów jest wynikiem dwunastoletniej współpracy między Kat Von D i Kendo.

 „Chcę podziękować Kat za jej pomoc we wspólnej przemianie branży kosmetycznej. Produkty, które razem opracowaliśmy, przetrwały próbę czasu i zyskały status kultowy. Kendo wraz z globalnym partnerem detalicznym – firmą Sephora –  spodziewają się dalszego wzrostu KVD Vegan Beauty. Jesteśmy w bardzo dobrej pozycji do kontynuowania rozwoju i wzrostu marki, tak pod względem produktów, jak i marketingu. Opracowaliśmy solidną serię nowych produktów na rok 2020 i na przyszłość. Ten sam zespół, który przyczynił się do sukcesu KVD Vegan Beauty jest gotowy na powtórkę z rozrywki." – podkreślił David Sulitean, główny dyrektor wykonawczy Kendo.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony