REKLAMATestowane przez WK

Wiodące trendy na rynku kosmetycznym. Nurt eko, zrównoważony rozwój, nowości, relacje z konsumentami, partnerstwo na linii dostawca-handel – to tytuł debaty podczas 10. Forum Branży Kosmetycznej 2022, w której weźmie udział Kiril Marinov, general manager Henkel Beauty Care. Forum odbędzie się już 24 maja w ramach Retail Trends 2022.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

Kiril Marinov jest dyrektorem zarządzającym działu Beauty Care (kosmetyki) w polskim oddziale firmy Henkel. Odpowiada za tworzenie i realizację strategii marketingowych i sprzedażowych dla takich marek Henkla jak Schwarzkopf, Palette, Taft, Syoss, got2b, Schauma, Gliss Kur, Fa czy Vademecum.

Szef kosmetycznej dywizji w Henkel Polska weźmie udział w debacie podczas najbliższego Forum Branży Kosmetycznej, które odbędzie się już 24 maja w Warszawie. Będziemy mówić m.in. o trendach, które najsilniej wpływają dziś na rynek kosmetyczny, o nowościach wprowadzanych w tym duchu i o relacjach producentów z handlem.

Kiril Marinov karierę w Henklu rozpoczął jako przedstawiciel handlowy w bułgarskim oddziale firmy. W kolejnych latach zdobywał doświadczenia na coraz wyższych stanowiskach w działach marketingu i sprzedaży w bułgarskim oddziale firmy oraz w centrali Henkla na region Europy Środkowo-Wschodniej w Wiedniu. W końcu objął stanowisko dyrektora zarządzającego działu Beauty Care, najpierw w Henkel Baltics, a później, w 2018 roku w Polsce. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej DA Tsenov.

Forum Branży Kosmetycznej to konferencja B2B dla dostawców produktów i usług, łącząca producentów z handlem, a także dla wszystkich, którzy interesują się biznesem kosmetycznym, poświęcona najważniejszym wydarzeniom i trendom zachodzącym w branży kosmetycznej. Tegoroczna edycja Forum Branży Kosmetycznej oraz Kongres Rynku FMCG odbędą się już 24 maja w Warszawie w ramach wydarzenia Retail Trends 2022.

Kongresowi Retail Trends 2022 towarzyszyć będzie strefa start-upów powered by foodtech.ac, realizowana wspólnie z akceleratorem start-upów Foodtech.ac. Pokaźne grono młodych firm zaprezentuje swoje produkty i pomysły biznesowe. Strefa Start-upów to kolejny projekt będący odpowiedzią na aktualne trendy w branży spożywczej, w tym na gwałtowny wzrost wartości rynku roślinnych zamienników produktów zwierzęcych.

W dodatkowej sali ukraińskiej pojawią się przedstawiciele największych ogólnokrajowych i regionalnych sieci sklepów oraz stacji paliw działających w Ukrainie. Do Warszawy przyjadą m.in. przedstawiciele sieci Epicentr (DIY), Sim23 (convenience store), ATB, Fozzy Group, Welyka Kieszenia, Tor-Ba, KOLO, Nasz Kraj/SPAR i WOG, którzy są zainteresowani nawiązaniem bezpośredniego kontaktu z polskimi firmami – producentami i dystrybutorami działającymi w branży FMCG.

Sprzedaż wejściówek i rejestracja na Retail Trends trwa do 17 maja 2022.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony