REKLAMAReklama WK - 2018 - Baner Główny

Organizator: Ambra

Miejsce: Wisła

Data rozpoczęcia: 06.05.2017

Data zakończenia: 07.05.2017

Joanna Mazur, kierownik sieci Drogerie Koliber

Joanna Mazur, kierownik sieci Drogerie Koliber (fot. materiały prasowe)

6 maja w Wiśle odbyła się wspólna konferencja handlowa sieci drogerii Koliber i Kosmeteria.

Konferencja szkoleniowo – handlowa Sieci Koliber i Kosmeteria odbyła się 6 maja w hotelu Stok w Wiśle. – Konferencja ta, już 25. w historii naszej sieci, była rekordowa pod wieloma względami. Wzięło w niej udział wzięło prawie 300 osób – mówi Joanna Mazur, kierownik sieci Drogerie Koliber.

Konferencja rozpoczęła się od szkolenia „Merchandising i zarządzanie półką w punkcie sprzedaży”. Następnie przedstawione zostały plany na najbliższe miesiące oraz wizja rozwoju obu sieci.

W części targowej wystawiło się 49 producentów, którzy przygotowali atrakcyjne pakiety zakupowe dla właścicieli drogerii. Wśród klientów rozlosowanych zostało ponad 250 nagród.

Nagrody posypały się znowu podczas części wieczornej: najpierw specjalnymi statuetkami nagrodzeni zostali klienci, następnie nagrody specjalne wręczali producenci.

Całość uwieńczył uroczysty bankiet, który zakończył się do białego rana. Patronem całego wydarzenia była firma Ambra, która jest wiodącym dystrybutorem dla sieci Koliber i Kosmeteria.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony