REKLAMAe-Wydanie marcowe WK.pl Baner główny 12-24.04.2021
Klientki Kontigo będą mogły kupić wybrane produkty za symboliczną kwotę 5,99 zł i przekazać je podopiecznym fundacji Centrum Praw Kobiet

Klientki Kontigo będą mogły kupić wybrane produkty za symboliczną kwotę 5,99 zł i przekazać je podopiecznym fundacji Centrum Praw Kobiet (fot. materiały prasowe )

Sieć sklepów kosmetycznych Kontigo uruchamia w marcu akcję „Kobiety Kobietom”. W jej ramach marka chce angażować swoje klientki w aktywności mające na celu dbanie o relacje, okazywanie sobie wsparcia oraz wzajemne inspirowanie się. Przedsięwzięcie będzie uwzględniać trzy główne filary: promocję z okazji Dnia Kobiet, wizerunkowe wsparcie marek kosmetycznych tworzonych przez kobiety oraz akcję CSR na rzecz Centrum Praw Kobiet.

REKLAMAPrzewodnik Beauty_belka w artykule_08.03-30.04.

– Kobieta znajduje się w samym centrum zainteresowania Kontigo i jest wpisana w DNA naszej marki, stąd też od początku naszej działalności staramy się doceniać nasze klientki i budować wśród nich poczucie własnej wartości. „Kobiety Kobietom w Kontigo” to kolejny krok, który ma na celu realne, codzienne wsparcie kobiet – nie tylko duchowe, ale też praktyczne – mówi Magdalena Dąbrowska, menadżerka ds. marketingu w Kontigo.

Akcja „Kobiety Kobietom” została zaplanowana na marzec, który jest jednoznacznie kojarzony z miesiącem kobiet oraz celebracją siły kobiecości. Kontigo zaplanowało na ten miesiąc trzy główne filary działań.

Pierwszy z nich dotyczy bezpośredniego świętowania Dnia Kobiet. W dniach 4-8 marca trwa promocja związana z uruchomioną niedawno „wySPĄ Kontigo”, czyli wirtualnym SPA na stronie Kontigo. W tym czasie obowiązuje promocja do 50 proc. na wszystkie kosmetyki z internetowego SPA. Dodatkowo w czasie trwania promocji, do każdego zakupu Kontigo będzie dodawało kody rabatowe -25 proc. na wszystkie rytuały SPA. 

Ponadto w marcu Kontigo będzie eksponować w swoich kanałach komunikacji dostępne w swoich sklepach polskie marki kosmetyczne, stworzone przez kobiety. Będzie można poznać historie wybranych marek oraz ich twórczyń, a także skorzystać z promocji na prezentowane serie kosmetyków.

W drugiej połowie marca Kontigo rozpocznie długofalową współpracę z Fundacją Centrum Praw Kobiet, której misją jest przeciwdziałanie wszelkim formom przemocy i dyskryminacji kobiet w życiu prywatnym, publicznym i zawodowym.

– Nasza pierwsza akcja na rzecz Centrum Praw Kobiet miała miejsce w listopadzie w zeszłym roku, kiedy przekazaliśmy fundacji – w ramach symbolicznego wsparcia kobiet w trudnych dla nich chwilach – całość zysku z jednego dnia. Od tego czasu prowadziliśmy rozmowy na temat stałej współpracy – zdradza Magdalena Dąbrowska.

Pierwszą odsłoną tej współpracy będzie akcja „Podziel się pięknem”, trwająca od 8 do 29 marca. W tym okresie klientki Kontigo będą mogły kupić wybrane produkty za symboliczną kwotę 5,99 zł, które potem zostaną przekazane podopiecznym fundacji. 

Kontigo to sieć sklepów kosmetycznych należących do grupy Eurocash. Większość marek dostępna jest na wyłączność. Marka prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sklepu online, a także w ponad 30 sklepach stacjonarnych w całej Polsce.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony