PRODUCENCI I MARKI

Badania i rozwój

MARKI

 

9 grudnia 2021, 08:50wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
L’Oréal chce tworzyć nowe, innowacyjne technologie

L’Oréal chce tworzyć nowe, innowacyjne technologie (fot. Shutterstock)

L’Oréal ogłosił wieloletnie partnerstwo z BreezoMeter, jedną z bardziej innowacyjnych firm zajmujących się technologiami klimatycznymi na świecie. Firma z siedzibą w Izraelu jest liderem w dziedzinie badań środowiskowych dotyczących jakości powietrza, pyłków i ognia. Duet połączy swoje doświadczenie w nauce o starzeniu się i środowisku, aby opracować ekskluzywną, opartą na urodzie platformę ekspozycyjną.

Partnerzy zamierzają odkryć nowe informacje na temat wpływu środowiska na starzenie się skóry, a ostatecznie zapewnić konsumentom nowe usługi takie jak spersonalizowane zabiegi i porady dotyczącym stylu życia.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani wejściem w to długoterminowe i strategiczne partnerstwo z BreezoMeter, światowym liderem w dziedzinie technologii klimatycznych. Łącząc nasze historyczne doświadczenie w nauce o pielęgnacji skóry z innowacyjną platformą technologiczną BreezoMeter, zapewnimy naszym konsumentom na całym świecie nowe usługi i praktyczne porady w zakresie ich pielęgnacji i wpływu środowiska – powiedziała Barbara Lavernos, zastępca dyrektora generalnego odpowiedzialna za badania, innowacje i technologię w L’Oréal.

Przeczytaj również: L’Oréal walczy o zwiększenie świadomości na temat zdrowia psychicznego mężczyzn

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony