REKLAMAFBK-banner główny-lipiec 2020

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
 Zespół przedstawicieli medycznych Dr Irena Eris od połowy marca przekazuje kosmetyki personelowi na oddziałach szpitalnych.

Zespół przedstawicieli medycznych Dr Irena Eris od połowy marca przekazuje kosmetyki personelowi na oddziałach szpitalnych. (fot. materiały prasowe)

Kosmetyki Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris o wartości około 1,5 mln złotych otrzymało już ponad 200 szpitali w całej Polsce. Dostarcza je pro bono firma DB Schenker. Akcja wspierania personelu medycznego trwa nadal. 

REKLAMA

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris od początku trwania pandemii w Polsce prowadzi szeroko zakrojone akcje pomocowe skierowane do personelu medycznego w całej Polsce. Zespół przedstawicieli medycznych Dr Irena Eris od połowy marca przekazuje kosmetyki personelowi na oddziałach szpitalnych.

– Celem jest wsparcie, w obecnym, niezwykle trudnym okresie, osób, które na co dzień mierzą się z problemem koronawirusa na pierwszej linii frontu. Przekazujemy kremy do dłoni m.in. dla lekarzy, oddziałowych, pielęgniarek – mówi Joanna Łodygowska, szef Działu Komunikacji z Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris. Przez dwa miesiące (marzec-maj 2020) firma pomogła ponad 200 szpitalom w całej Polsce przekazując kosmetyki o wartości około 1,5 mln zł. Liczby te codziennie rosną. 

Kremy do rąk są obecnie jednymi z bardziej poszukiwanych materiałów na oddziałach szpitalnych, stały się niezbędne przy ciągłym stosowaniu intensywnej dezynfekcji. Poza kremami do dłoni firma Dr Irena Eris przekazała do szpitali także m.in.  żele służące do mycia oraz kremy nawilżające do twarzy, które mogą pomóc podczas intensywnego stosowania maseczek.
Dodatkowo firma wsparła także oddziały pediatrii, neonatologii i dermatologii przekazując ich pacjentom emolienty, tak aby ci, którzy często zostali pozbawieni możliwości kontaktu ze światem zewnętrznym mieli dostęp do preparatów do oczyszczania i pielęgnacji skóry. Producent dołączył również do ogólnopolskiej akcji polskiego biznesu „Jesteśmy razem. Pomagamy”. 

DB Schenker odbiera produkty z Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris i dostarcza je do placówek medycznych na terenie całego kraju. Trudno przewidzieć kiedy zakończy się akcja, wszystko podyktowane jest bieżącą sytuacją w związku z pandemią. –  Zdecydowaliśmy się na wsparcie projektu, bo w tych trudnych chwilach wzajemna pomoc i współpraca partnerów biznesowych są kluczowe. My lubimy pomagać i mamy w tym długą tradycję. Właśnie startują 24 projekty w ramach kolejnej edycji naszego programu wolontariackiego Czas Pomagania”  – dodaje Piotr Zborowski CEO klastra Europy Północno-Wschodniej DB Schenker.


 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony