REKLAMAMiraculum Chopin

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Sieci handlowe

 

22 września 2021, 11:23wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
W sklepie Lidl w Chojnicach właśnie uruchomiona został 3-tysięczna kasa samoobsługowa sieci

W sklepie Lidl w Chojnicach właśnie uruchomiona został 3-tysięczna kasa samoobsługowa sieci (fot. materiały prasowe )

Lidl Polska uruchomił 3-tysięczną kasę samoobsługową. Sieć rozwija projekt od wielu miesięcy. Klienci chętnie korzystają z tego rozwiązania, więc Lidl planuje kontynuować wdrażanie urządzeń w kolejnych sklepach.

Lidl Polska ma już kasy samoobsługowe w 2/3 swoich placówek. W sklepie Chojnicach właśnie uruchomiona został 3-tysięczna. Jak podkreśla sieć, dostęp do rozwiązania, z którego chętnie korzystają klienci, będzie rozszerzany. 

Klienci Lidla korzystają z kas samoobsługowych zwłaszcza przy średnich i małych zakupach. Cenią sobie wygodę, samodzielność oraz oszczędność czasu. Pracownicy również są zadowoleni, ponieważ dzięki tym kasom mają więcej czasu, aby zająć się innymi czynnościami w sklepie. W strefie kas samoobsługowych zawsze obecny jest jednak pracownik, który wspiera klientów w samodzielnym kasowaniu zakupów.

Sieć rozpoczęła implementację kas we wrześniu 2019 r. Pierwsza kasa samoobsługowa pojawiła się w Poznaniu. Dziś rozwiązanie jest dostępne w sklepach sieci Lidl w całej Polsce.

Od rozpoczęcia projektu, Lidl Polska wprowadził wiele zmian i usprawnień w kasach samoobsługowych. Proces zakupu, przez który prowadzi system kas został zoptymalizowany, zadbano o intuicyjne ułożenie produktów na ekranie w ramach kategorii owoców i warzyw oraz pieczywa, a także zastosowano automatyczne ważenie i kasowanie owoców oraz warzyw, które są oznaczone naklejką z kodem. 

Sieć zadbała także, aby w kasie samoobsługowej można było skorzystać ze wszystkich zniżek i kuponów w ramach aplikacji Lidl Plus oraz zapłacić nie tylko kartą płatniczą, ale i prezentową lub Lidl Pay – funkcją płatności mobilnych w aplikacji zakupowej Lidl Plus.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony