PRODUCENCI I MARKI

 

4 maja 2021, 16:50wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Guillaume Motte, zastępca dyrektora generalnego LVMH

Guillaume Motte, zastępca dyrektora generalnego LVMH (fot.sephora.com)

LVMH Fashion Group utworzyła nowe stanowisko kierownicze - mianowała Guillaume'a Motte'a z Sephory na zastępcę dyrektora generalnego (Deputy CEO) w tej grupie dóbr luksusowych - podał serwis wwd.com.

LVMH Fashion Group wyznaczyła prezesa Sephory na Europę i Bliski Wschód, Guillaume'a Motte'a, na swojego nowego zastępcę dyrektora generalnego. Motte stanie się prawą ręką Sidneya Toledano, prezesa i dyrektora generalnego.  Nowo utworzone stanowisko objął 3 maja 2021 r.

Do jego nowych zadań należy pomaganie małym i średnim markom w LVMH Fashion Group w całym łańcuchu dostaw, a także skupienie się na transformacjach cyfrowych i wielokanałowych. Prezes Motte będzie również starał się osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju i obsługi klienta w Grupie.

Grupa LVMH wzmacnia swój zarząd, co odzwierciedla rozwój rynku luksusowego - zarówno dzięki boomowi cyfrowemu, jak i jego odporności w czasie pandemii.

W komentarzu dla WWD.com, Sidney Toledano napisał: „Rozległe doświadczenie Guillaume'a zdobyte w trakcie zróżnicowanej kariery zawodowej skupionej na rozwoju marek, zarówno w handlu detalicznym, jak i cyfrowym, wzmocni naszą Grupę i przyspieszy jej rozwój”.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony