REKLAMAHeinz Glas Banner Główny październik 2020

WYDARZENIA I PREMIERY

 

18 września 2020, 15:46wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
W ramach współpracy Maciej Maniewski będzie brał czynny udział w działaniach promocyjnych marki oraz promował markę w mediach społecznościowych, występował jako ekspert w tutorialach związanych z pielęgnacją i stylizacją włosów

W ramach współpracy Maciej Maniewski będzie brał czynny udział w działaniach promocyjnych marki oraz promował markę w mediach społecznościowych, występował jako ekspert w tutorialach związanych z pielęgnacją i stylizacją włosów (fot. materiały prasowe )

Panasonic rozpoczyna długofalową współpracę z ambasadorem marki – Maciejem Maniewskim, mistrzem fryzjerstwa i twórcą Akademii Maniewski, który do 2022 roku będzie wspierał markę w działaniach wizerunkowych.

REKLAMA

Maciej Maniewski jest związany z fryzjerstwem od ponad dwudziestu pięciu lat. Jest właścicielem siedmiu salonów fryzjerskich zlokalizowanych w prestiżowych lokalizacjach w Polsce oraz założycielem Akademii Maniewski, w której szkolą się najlepsi fryzjerzy w kraju. Od lat współpracuje z branżą fashion i jest stylistą na planach filmowych. W 2016 roku zadebiutował jako prowadzący program „Afera fryzjera“ na antenie TVN Style.

W ramach współpracy Maciej Maniewski będzie brał czynny udział w działaniach promocyjnych marki oraz promował markę w mediach społecznościowych, występował jako ekspert w tutorialach związanych z pielęgnacją i stylizacją włosów.

Współpraca obejmie w szczególności promocję suszarek Panasonic wyposażonych w technologię nanoe, która zapewnia poprawę kondycji włosów i pielęgnuje skórę głowy.

To nie pierwszy raz, kiedy Maciej Maniewski wspiera markę Panasonic. W przeszłości nagrywał poradniki związane z pielęgnacją włosów, w których prezentował pielęgnacyjne funkcje suszarek Panasonic.  

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony