REKLAMAPerły Rynku 2022_zgloszenia_baner główny
Do produkcji kosmetyków marki Mg12 wykorzystuje się naturalny magnez zawarty w minerałach – biszoficie i kizerycie – pozyskiwany ze złóż w niemieckiej Saksonii

Do produkcji kosmetyków marki Mg12 wykorzystuje się naturalny magnez zawarty w minerałach – biszoficie i kizerycie – pozyskiwany ze złóż w niemieckiej Saksonii (fot. materiał partnera)

Naturalne metody uzupełniania istotnych dla człowieka pierwiastków wracają z nową mocą dzięki niekonwencjonalnym preparatom, takim jak kosmetyki magnezowe przeznaczone do kąpieli. Stworzone zostały dla osób aktywnych, ale może z nich korzystać każdy, kto chce przywrócić równowagę energetyczną organizmu.

REKLAMARetail Trends_belka w artykułach

Kąpiele solankowe to znakomity sposób na przyswajanie pożytecznych mikro i makroelementów. Stosowane od lat w balneoterapii, obecnie znajdują coraz więcej zwolenników. Z reguły korzystają z nich goście miejscowości uzdrowiskowych, w których swoje źródła mają wody bogate w cenne składniki odżywcze. Są jednak sposoby, by taki zdrowotny rytuał kąpielowy przenieść do domowego zacisza.

Dla regeneracji organizmu szczególnie cenne są gorące kąpiele magnezowe. Polecane są one ludziom aktywnym – biegaczom, maratończykom, ale także osobom korzystającym systematycznie z siłowni. Z myślą o nich powstała linia kosmetyków magnezowych Mg12 SPORT. W trakcie kąpielowego rytuału z ich użyciem, w procesie przezskórnego przyswajania pierwiastków, ciało pozbywa się toksyn, a przez rozszerzone pory wchłaniane są pożyteczne związki.

Z dobroczynnych właściwości kosmetyków Mg12 może jednak skorzystać każdy. Linia ODNOWA pomaga osobom zmagającym się z codzienną rutyną, by przywrócić równowagę energetyczną organizmu, relaksować i uzupełnić niezbędne mikro i makroelementy.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że do produkcji kosmetyków marki Mg12 wykorzystuje się naturalny magnez zawarty w minerałach – biszoficie i kizerycie – pozyskiwany ze złóż w niemieckiej Saksonii. Produkcja gotowych wyrobów odbywa się natomiast na terenie Polski.

Od kilku miesięcy sieć dystrybucji produktów Mg12 stale się rozrasta, ale producent wciąż poszukuje nowych kontrahentów. Wśród obecnych partnerów biznesowych wymienić można hurtownie oraz sklepy ekologiczne i zielarskie, gabinety kosmetyczne, placówki uzdrowiskowe, ale także sieci siłowni, hurtownie suplementów diety oraz apteki. Do współpracy z handlem firma oddelegowała przedstawicieli, którzy służą pomocą oraz fachową wiedzą. Dla chętnych oferowane są też szkolenia produktowe. – Proponujemy atrakcyjne warunki handlowe, wsparcie marketingowe w postaci materiałów sprzedażowych, także w internecie. Realizacja zamówień z naszego magazynu centralnego następuje bezpośrednio do naszych partnerów, z wykorzystaniem specjalistycznych firm przewozowych. Stosujemy również indywidualne warunki współpracy – mówi Przemek Bukato, prezes zarządu m12.partners, producenta kosmetyków Mg12. Zapewnia też, że jako podmiot odpowiedzialny firma dysponuje wszelkimi odpowiednimi certyfikatami pochodzenia surowca, wynikami badań potwierdzających bezpieczeństwo produktów oraz wynikami testów dermatologicznych i aplikacyjnych.

Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy z producentem kosmetyków Mg12 zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem b2b@mg12.pl oraz na stronę www.mg12.pl.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony