REKLAMATestowane przez WK

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Sieci handlowe

 

21 września 2022, 17:08wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Z danych GfK Polonia wynika, że Dada jest najczęściej wybieraną marką pieluszek w Polsce w kategorii „Pieluchy i pieluchomajtki dla dzieci”

Z danych GfK Polonia wynika, że Dada jest najczęściej wybieraną marką pieluszek w Polsce w kategorii „Pieluchy i pieluchomajtki dla dzieci” (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

Dada, marka własna sieci Biedronka, oferująca m.in. jednorazowe pieluszki, doczekała się własnego sklepu na  platformie Glovo. To środek służący umacnianiu pozycji brandu na rynku – piszą wiadomoscihandlowe.pl

REKLAMANajlepszy produkt 2022 baner w tekście

Marka Dada oferuje lubiane przez rodziców małych dzieci pieluszki i chusteczki nawilżane, ale też produkty spożywcze dla najmłodszych, takie jak musy owocowe. Można je kupić już nie tylko w Biedronce czy w e-sklepie Biedronki na platformie Allegro, ale od 20 września także w sklepie marki na platformie Glovo. Produkty dowożone są klientom w ciągu 35-40 minut, a minimalna wartość zamówienia to 19,99 zł.

Portal wiadomoscihandlowe.pl w tekście: Biedronka otworzyła e-sklep marki własnej Dada na platformie Glovo zwraca uwagę, że marce Dada udało się zdeklasować marki producenckie, o co na rynku produktów dla dzieci wcale nie jest łatwo, bo kupujący mają w stosunku do nich dosyć wysokie wymagania. Tymczasem z danych GfK Polonia wynika, że Dada jest najczęściej wybieraną marką pieluszek w Polsce w kategorii „Pieluchy i pieluchomajtki dla dzieci”.

Czytaj też: Co znajdziemy na drogeryjnych półkach Biedronki? [REPORTAŻ]

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony