REKLAMAPerły Rynku 2022_zgloszenia_baner główny

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

MARKI

 

19 stycznia 2022, 12:11Michelle Brett została nową dyrektor generalną Ren Clean Skincare

Michelle Brett została nową dyrektor generalną Ren Clean Skincare (fot. mat. pras. Ren)

Ren Clean Skincare ogłosił mianowanie Michelle Brett na stanowisko dyrektora generalnego tej brytyjskiej marki kosmetycznej. Brett jest doświadczonym menadżerem i objęła stanowisko 4 stycznia 2022 roku. 

REKLAMAPerły Rynku 2022_zgloszenia_baner w artykule

Brett zastępuje na stanowisku Arnauda Meysselle, który odszedł z firmy, aby objąć stanowisko dyrektora generalnego firmy z branży zabawek.

Przed objęciem nowej roli Michelle Brett zajmowała stanowiska kierownicze w marce Living Proof, gdzie wykazała się silną globalną wiedzą w zakresie sprzedaży detalicznej i kanałów profesjonalnych, a także silnymi relacjami z klientami strategicznymi, które umożliwiły marce wyjątkowy rozwój. Produkty do pielęgnacji skóry Ren Clean Skincare i Living Proof są własnością Unilever Prestige.

Nowa nominacja następuje w momencie, gdy marka zdołała spełnić obietnicę zerowej ilości odpadów pod koniec 2021 roku. Opakowania Ren są teraz w 100 proc. poddawane recyklingowi, nadają się do recyklingu lub ponownego użycia. To zaowocowało recyklingiem 45 ton plastiku poprzez ponowne wykorzystanie odpadów z tworzyw sztucznych z wysypisk śmieci. To zredukuje ilość plastiku, który trafia na wysypiska o 16 ton. Marka przestała również używać jednorazowych torebek.

Vasiliki Petrou, wiceprezes wykonawczy Unilever Prestige, powiedział portalowi WWD, że podejmowanie tak odważnych inicjatyw, jeśli chodzi o zrównoważony rozwój, wymaga odwagi i wytrwałości, a Michelle Brett jest skoncentrowaną i oddaną przywódczynią, która podejmie wyzwanie i odniesie sukces.

Przeczytaj również: Marka Gallinée Microbiome Skincare wprowadziła program zapobiegania powstawaniu odpadów

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony