REKLAMAe-Wydanie marcowe WK.pl Baner główny 12-24.04.2021
Szkolenie prowadzi Izabela Barbacka, dyplomowana mistrzyni makijażu i stylizacji, współwłaścicielka firmy szkoleniowej Barbacki Consulting

Szkolenie prowadzi Izabela Barbacka, dyplomowana mistrzyni makijażu i stylizacji, współwłaścicielka firmy szkoleniowej Barbacki Consulting (fot. materiały prasowe)

W drogeriach Vica trwa szkolenie dla personelu z zasad sprzedaży kosmetyków do makijażu. Projekt jest unikalny, ponieważ patronuje mu kilka, na co dzień konkurujących ze sobą, marek kosmetycznych.  

Dwudniowe szkolenie przeprowadzone dla Polskiej Sieci Drogerii Vica rozpoczęło pierwszą edycję Akademii Sprzedaży Kosmetyki Kolorowej. Jest to unikalny projekt skierowany do sklepów drogeryjnych, mający na celu podniesienie kompetencji personelu w zakresie sprzedaży kosmetyków do makijażu. Wyróżnia go to, że patronuje mu jednocześnie kilka kosmetycznych marek. W pierwszej edycji są to marki Donegal, Gosh, Lirene, Paese, Pierre René, Puro Bio oraz Rimmel.

– Równoczesny udział w szkoleniu kilku marek czyni szkolenie nie tylko znacznie ciekawszym, ale też wiarygodnym. W centrum uwagi jest tu klient. Szkolenie jest ukierunkowane na podniesienie jakości obsługi, umiejętność doboru kosmetyków do indywidualnych potrzeb klienta – personalizacja oferty to dziś klucz do sukcesu – a co za tym idzie na zbudowanie lojalności wobec sklepu i wzrost sprzedaży kategorii kosmetyków kolorowych – tłumaczy Łukasz Barbacki, właściciel firmy szkoleniowej Barbacki Consulting. – Pierwszą w Polsce siecią sprzedaży, która zdecydowała się zainwestować w tak innowacyjny i szeroki koncept szkoleniowy jest sieć drogerii Vica – podkreśla.

Szkolenie w ramach Akademii Sprzedaży Kosmetyki Kolorowej jest prowadzone w 3 etapach i kończy się egzaminem. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 40

 • 40
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony