REKLAMAK-Beauty wrzesień-październik 2018 - baner główny
Szkolenie prowadzi Izabela Barbacka, dyplomowana mistrzyni makijażu i stylizacji, współwłaścicielka firmy szkoleniowej Barbacki Consulting

Szkolenie prowadzi Izabela Barbacka, dyplomowana mistrzyni makijażu i stylizacji, współwłaścicielka firmy szkoleniowej Barbacki Consulting (fot. materiały prasowe)

W drogeriach Vica trwa szkolenie dla personelu z zasad sprzedaży kosmetyków do makijażu. Projekt jest unikalny, ponieważ patronuje mu kilka, na co dzień konkurujących ze sobą, marek kosmetycznych.  

REKLAMAForum - loga partnerów w artykułach

Dwudniowe szkolenie przeprowadzone dla Polskiej Sieci Drogerii Vica rozpoczęło pierwszą edycję Akademii Sprzedaży Kosmetyki Kolorowej. Jest to unikalny projekt skierowany do sklepów drogeryjnych, mający na celu podniesienie kompetencji personelu w zakresie sprzedaży kosmetyków do makijażu. Wyróżnia go to, że patronuje mu jednocześnie kilka kosmetycznych marek. W pierwszej edycji są to marki Donegal, Gosh, Lirene, Paese, Pierre René, Puro Bio oraz Rimmel.

– Równoczesny udział w szkoleniu kilku marek czyni szkolenie nie tylko znacznie ciekawszym, ale też wiarygodnym. W centrum uwagi jest tu klient. Szkolenie jest ukierunkowane na podniesienie jakości obsługi, umiejętność doboru kosmetyków do indywidualnych potrzeb klienta – personalizacja oferty to dziś klucz do sukcesu – a co za tym idzie na zbudowanie lojalności wobec sklepu i wzrost sprzedaży kategorii kosmetyków kolorowych – tłumaczy Łukasz Barbacki, właściciel firmy szkoleniowej Barbacki Consulting. – Pierwszą w Polsce siecią sprzedaży, która zdecydowała się zainwestować w tak innowacyjny i szeroki koncept szkoleniowy jest sieć drogerii Vica – podkreśla.

Szkolenie w ramach Akademii Sprzedaży Kosmetyki Kolorowej jest prowadzone w 3 etapach i kończy się egzaminem. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 36

 • 36
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony