REKLAMAJARS - baner główny (07-31.01.2020 r.)

PRODUCENCI I MARKI

Inwestycje

 

21 grudnia 2018, 15:12wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Mary Kay Cosmetics Polska podpisał umowę najmu 1 380 m kw. powierzchni biurowo-magazynowej

Mary Kay Cosmetics Polska podpisał umowę najmu 1 380 m kw. powierzchni biurowo-magazynowej (fot. materiały prasowe)

Międzynarodowy producent kosmetyków Mary Kay Cosmetics Polska podpisał umowę najmu 1380 mkw. powierzchni biurowo-magazynowej w centrum logistycznym Gate One Business Park w Warszawie.

REKLAMA

Mary Kay to międzynarodowy producent ponad 200 wysokiej jakości produktów do pielęgnacji skóry oraz kosmetyków kolorowych i zapachów. Firma powstała w 1963 roku w Dallas, w amerykańskim stanie Teksas, a od 2003 roku marka obecna jest w Polsce. Produkty Mary Kay dostępne są w ponad 35 krajach na pięciu kontynentach.

Gate One Business Park to  centrum logistyczne klasy A oferujące moduły biurowe i magazynowe o całkowitej powierzchni wynoszącej 19 100 mkw., w tym 15 620 mkw. powierzchni magazynowej. Obiekt położony jest w odległości ok. 7 km od centrum Warszawy i 6 km od międzynarodowego lotniska im. Chopina, w pobliżu drogi krajowej nr 8 / trasy europejskiej E67 oraz drogi krajowej nr 7 / trasy europejskiej E77. Projekt jest zarządzany przez Savills Investment Management w imieniu jednego z inwestorów azjatyckich. Właścicielem obiektu jest Pershore Sp z o.o. a w transakcji najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony