Mary Kay to amerykańska firma, która sprzedaje kosmetyki w modelu marketingu bezpośredniego, czyli poprzez konsultantki

Mary Kay to amerykańska firma, która sprzedaje kosmetyki w modelu marketingu bezpośredniego, czyli poprzez konsultantki (fot. shutterstock)

Zakończyła się druga edycja kampanii społecznej marki Mary Kay – „Dłonie pełne dobra”. Dzięki zaangażowaniu firmy, jej konsultantek i klientów, którzy sięgnęli po produkty marki, wsparcie otrzymali podopieczni Fundacji One Day. Ambasadorką akcji była Alżbeta Lenska.

Jeden dolar z każdego zestawu Satin Lips do pielęgnacji ust sprzedanego od 12 maja do 31 grudnia 2020 roku trafiał do podopiecznych Fundacji One Day. Organizacja wspiera młodzież i dzieci z domów dziecka oraz placówek opiekuńczo-wychowawczych. W efekcie akcji blisko 60 tys. złotych zostanie przeznaczone na kursy zawodowe dla wychowanków domów dziecka.

– Ostatni rok stanowił wyzwanie dla każdego z nas, ale nawet w trudnych czasach nie możemy zapominać o potrzebujących. Na szczególne wyróżnienie zasługują nasze konsultantki – bez ich zaangażowania nie udałoby się osiągnąć tego sukcesu – mówi Natalia Zgorzelska, marketing communication coordinator, Mary Kay Polska.

Ambasadorką II edycji kampanii była Alżbeta Lenska – polska aktorka filmowa i teatralna czeskiego pochodzenia, która wraz z mężem Rafałem Cieszyńskim, również aktorem, od lat włącza się w działalność charytatywną i społeczną.

Mary Kay już zapowiada start kolejnej edycji kampanii „Dłonie pełne dobra”, która znów ma pomóc podopiecznym fundacji One Day.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony