REKLAMA
Marzena Chabracka (z prawej), prezes Natura Medica Distribution, podczas Forum Branży Kosmetycznej 2019

Marzena Chabracka (z prawej), prezes Natura Medica Distribution, podczas Forum Branży Kosmetycznej 2019 (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

Natura Medica, po dobrym przyjęciu przez rynek kosmetyków na bazie wody ze srebrem, szykuje kolejną linię kosmetyczną – tym razem opartą o złoto.

REKLAMA

Natura Medica Zdrowie i Uroda to polski producent, który w lipcu wprowadził na rynek kosmetyki Lana Luxury Cosmetics na bazie wody ze srebrem. – Srebro to najstarszy antybiotyk – ma właściwości bakterio- i grzybobójcze. Ale nie tylko. Badając oczyszczające i odmładzające właściwości tego pierwiastka, opracowaliśmy unikalną technologię “A+”, pozwalającą wykorzystać potencjał tego metalu. Użyta w kosmetykach woda zawiera różnej wielkości cząsteczki srebra, które działają na różne warstwy skóry – mówi Marzena Chabracka, prezes Natura Medica Distribution.

Obecnie w ofercie firmy znajdują się preparaty Lana do pielęgnacji twarzy – idealnie sprawdzające się przy cerze trądzikowej i atopowej, a także do pielęgnacji ciała i higieny intymnej. Mogą ich używać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, bez względu na wiek – od najmłodszych lat do późnej starości.

W planach producenta jest rozszerzenie oferty kosmetyków stworzonych na bazie wody srebrnej o produkty do pielęgnacji włosów. To jednak nie wszystko. Natura Medica Zdrowie i Uroda, która chce być postrzegana jako firma innowacyjna przygotowuje kolejną premierę. Tym razem będą to preparaty ze złotem.  Kosmetyczna woda srebrna i oparte na niej produkty mają wyjątkowe właściwości. Menedżerowie marki informowali o nich kupców z sieci detalicznych podczas Forum Branży Kosmetycznej

Forum Branży Kosmetycznej to konferencja B2B poświęcona biznesowi kosmetycznemu, informująca o najważniejszych trendach na tym rynku, łącząca przemysł z handlem. Organizatorem Forum Branży Kosmetycznej jest Wydawnictwo Gospodarcze, wydawca magazynów B2B "Wiadomości Kosmetyczne" i "Wiadomości Handlowe" oraz portali wiadomoscikosmetyczne.pl i wiadomoscihandlowe.pl. 7. Edycja Forum odbyła się 3 października br. w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony