REKLAMANatura Medica_glowny

PRODUCENCI I MARKI

Inwestycje

 

28 marca 2019, 10:53Irina Nowochatko-Kowalczyk

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Producent kosmetyków naturalnych z Rosji inwestuje w fabrykę wody mineralnej na Wyspach Kurylskich niedaleko Japonii

Producent kosmetyków naturalnych z Rosji inwestuje w fabrykę wody mineralnej na Wyspach Kurylskich niedaleko Japonii (fot. Wikimedia)

Producent kosmetyków naturalnych z Rosji uruchomi produkcję wody mineralnej pod marką Natura Siberica. Woda będzie wydobywana na Wyspach Kurylskich. Cena za dużą butelkę wyniesie około 30 zł.

REKLAMAKAiN - belka w artykułach (lipiec 2019)

Jak informuje dziennik „Wiedomosti”, spółka Natura Siberica rozpocznie produkcję mineralnej wody stołowej pod marką własną. Założyciel i właściciel firmy Andriej Trubnikow powiedział, że woda będzie sprzedawana w butelkach szklanych o pojemności 0,33 i 0,75 ml.

Woda będzie wydobywana i rozlewana na wyspie Kunaszyr (jedna z Wysp Kurylskich) niedaleko od fabryki Natura Siberica. To wulkaniczny archipelag na Oceanie Spokojnym, stanowiący część obwodu sachalińskiego Federacji Rosyjskiej, zlokalizowany pomiędzy japońską wyspą Hokkaido i półwyspem Kamczatka, składający się z 56 wysp.

Obecnie trwają prace projektowe dotyczące budowy nowej fabryki i opracuje się design butelek. Planuje się, że zakład produkcyjny rozpocznie działalność jesienią 2019 roku. Na pierwszym etapie będzie w nim produkowano do 30 tys. butelek wody miesięcznie. Cena jednej dużej butelki może wynieść 500 rubli, to około 30 zł.

Szacuje się, że inwestycja w ten projekt wyniesie ponad 200 mln rublu, to około 12 mln zł. Woda Natura Siberica będzie pozycjonowana jako produkt premium. 

Będzie sprzedawana w sklepach firmowych Natura Siberica oraz w restauracjach. Na pewno nie trafi do sprzedaży masowej do sieci handlowych. Na tym nie koniec planów rosyjskiego producenta kosmetyków naturalnych. Właściciel spółki planuje też rozpocząć produkcję perfum.

Spółka Natura Siberica jest obecna w wielu krajach, gdzie buduje własną sieć salonów sprzedaży, m.in. w Polsce, Danii, Japonii, Niemczech, Chinach, Francji i Wielkiej Brytanii.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony