WYDARZENIA I PREMIERY

 

26 lutego 2021, 08:23wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Nidhi Sunil, nowa rzeczniczka L'Oreal Paris

Nidhi Sunil, nowa rzeczniczka L'Oreal Paris (fot. FB)

L'Oréal Paris powiększył swój międzynarodowy zespół o nową rzecznik. Nidhi Sunil, modelka i aktywistka przeciwko koloryzmowi, dołącza do składu ambasadorek marki, w którym znajduje się już m.in. Eva Longoria i Celine Dion. Sunil wykorzysta swoje stanowisko, aby wypowiedzieć się przeciwko koloryzmowi i przemocy wobec kobiet.

REKLAMAe-Wydanie marcowe WK.pl Baner w artykule 12-24.04.2021

Modelka została drugą globalną ambasadorką marki w Indiach po Deepice Padukone, która nawiązała współpracę z marką w 2017 roku. Karierę rozpoczęła jako prawnik ds. środowiska, ale w 2011 roku zamieniła zawód prawnika na światła reflektorów i pracowała jako modelka i aktorka. Od początku swojej przygody z modelingiem Sunil pojawiała się w takich magazynach jak Vogue, a potem przeniosła się do Bollywood, gdzie zagrała w filmie. 

W przypadku L'Oréal, 33-letnia modelka wystąpi w kampanii marki dotyczącej nowego szamponu Elvive More Than, która ma się rozpocząć w marcu 2021 r. Podczas pracy w L'Oréal, będzie także orędowniczką walki z przemocą wobec dziewcząt i kobiet, kontynuując swoją pracę z organizacją pozarządową działającą przeciwko seksizmowi i przemocy wobec kobiet.

- Od prawnika po modelkę, od aktorki po aktywistkę, Nidhi wykorzystuje swoją energię, by wypowiadać się przeciwko koloryzmowi i seksizmowi, a także walczyć o to, by dziewczęta były cenione tak samo jak chłopcy.
Jest idealną rzeczniczką naszego przekazu marki, każda dziewczyna jest tego warta -
skomentowali tę nominację przedstawiciele L'Oreal Paris.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony