PRODUCENCI I MARKI

Innowacje

TRENDY

OPAKOWANIA

 

24 listopada 2021, 10:41Nawilżane papiery toaletowe Luba Eco Family są całkowicie wegańskie, otrzymały certyfikat Viva Vegan oraz posiadają opakowanie do recyklingu

Nawilżane papiery toaletowe Luba Eco Family są całkowicie wegańskie, otrzymały certyfikat Viva Vegan oraz posiadają opakowanie do recyklingu (fot. materiały prasowe )

Wychodząc naprzeciw dynamicznie rozwijającym się „zielonym” trendom, marka Luba stawia przede wszystkim na naturalne rozwiązania. Jest to szczególnie ważny i wrażliwy temat w przypadku produktów jednorazowego użytku.

REKLAMAPolski Ład webinar WH Fokus baner w tekście 12.2021

Produkty jednorazowe, szczególnie te do higieny osobistej, są niezwykle ważną i potrzebną kategorią. W czasach gdy bardzo szybko żyjemy, dużo pracujemy i wciąż szukamy wyższego standardu życia, oczekujemy ułatwień. Nasz standard higieniczny podnosi się z roku na rok. Te właśnie zmieniające się potrzeby z jednej strony konsumentów, z drugiej strony naszej planety skłoniły markę Luba do skupienia się na produktach możliwie najbardziej naturalnych, biodegradowalnych, kompostowalnych w opakowaniach nadających się do recyklingu.

Jedną z takich właśnie linii są nowe nawilżane papiery toaletowe Luba Eco Family. Ich naturalne receptury, oparte w 87 proc. na składnikach pochodzenia naturalnego, oraz całkowicie biodegradowalnym, rozpuszczalnym i kompostowalnym papierze, który z czystym sumieniem możemy spłukiwać w toalecie. Produkty są całkowicie wegańskie, otrzymały certyfikat Viva Vegan oraz posiadają opakowanie do recyklingu.

W przypadku opakowań specjalnie zrezygnowano z dodatkowych plastikowych zamknięć, bardzo typowych dla tej kategorii, w celu minimalizacji ilości wprowadzanego do obiegu plastiku. Zamiast tego produkty posiadają szeroką etykietę z dużym obszarem klejenia, doskonale zabezpieczającą produkt przed wyschnięciem.

Produkty zostały przebadane dermatologicznie i posiadają odpowiednie pH. Jakość i natura w parze z bezpieczeństwem.

Poznaj ofertę marki Luba www.luba-group.com

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony