wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Sieć perfumerii Douglas wprowadza do swoich sklepów rozwiązanie, które pozwoli konsultantom jeszcze lepiej i bardziej kompleksowo obsługiwać i doradzać klientom. Służy do tego specjalna aplikacja wyposażona w odpowiednie funkcje pozwalające na obsługę 360°.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach
Nowe rozwiązanie podnosi poziom obsługi

Nowe rozwiązanie podnosi poziom obsługi (fot. mat. pras. Douglas)

Jak właściwie połączyć online i offline? W Douglas wprowadzamy również #FORWARDBEAUTYDigitalFirst bezpośrednio do naszych sklepów. Dzięki naszym nowym urządzeniom mobilnym, wyposażyliśmy naszych ekspertów kosmetycznych w jedno urządzenie do wszystkich ważnych procesów. I w ten sposób odnosimy sukcesy w obsłudze klienta 360° – czytamy na profilu LinkedIn sieci Douglas.

Aplikacja umożliwia przenośny, wszechstronny sposób pobierania informacji bezpośrednio na półce, oferowanie dalszych usług, korzystanie z zalet Beauty Card, a nawet płatności bezgotówkowe – bez długich kolejek! W ten sposób sieć usprawnia również wewnętrzne procesy poprzez rozwiązanie cyfrowe.

W III kwartale roku obrotowego 2020/2021 grupa Douglas osiągnęła 16,8 proc. wzrostu ogólnej sprzedaży i 20 proc. wzrostu w e-commerce.  Sprzedaż e-commerce prawie podwoiła się w ciągu ostatnich 2 lat.

Douglas to wiodąca sieć perfumerii w Europie. Oferuje ponad 130 tys. produktów kosmetycznych i lifestylowych w sklepach internetowych i w ponad 2 tys. sklepów stacjonarnych. Na skutek pandemii i zmiany nawyków zakupowych konsumentów zarząd sieci podjął w tym roku decyzję o zamknięciu ok. 500 stacjonarnych perfumerii w całej Europie z czego około 60 w Niemczech. Największy wysiłek został położony w dalszy rozwój sprzedaży internetowej.

Przeczytaj również: Douglas zdradza sekret swojego sukcesu w e-commerce

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony