WYDARZENIA I PREMIERY

 

8 lutego 2021, 14:01wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Konkurs Perły Rynku Kosmetycznego jest organizowany od 2006 roku. To znakomicie rozpoznawalna marka

Konkurs Perły Rynku Kosmetycznego jest organizowany od 2006 roku. To znakomicie rozpoznawalna marka (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

Jeśli chcesz, aby Twój produkt trafił na półki najbardziej rozpoznawalnych sieci i sklepów kosmetycznych, zgłoś go do kolejnej edycji cenionego rankingu Perły Rynku Kosmetycznego. Menedżerowie z sieci drogeryjnych, perfumeryjnych i aptecznych osobiście przetestują wszystkie nowości! Na zgłoszenia czekamy do 26 lutego.

Perły Rynku Kosmetycznego to ranking, który otwiera drzwi przed nowymi markami i umożliwia im wejście do dystrybucji. Produkty osobiście przetestowane przez jurorów z sieci handlowych często szybko trafiają na półki sklepów.

Największą wartością rankingu Perły Rynku Kosmetycznego jest unikalna formuła, w której jest przeprowadzany i wynikające z niej korzyści, zarówno dla producentów, jak i dla handlu. W jury zasiadają osoby świetnie znające rynek kosmetyczny, na co dzień zajmujące się negocjacjami handlowymi i budowaniem oferty asortymentowej w sieciach, z których się wywodzą. Projekt umożliwia nowym produktom i markom zaistnienie na rynku, a detalistom wzbogacenie oferty o interesujące nowości.

Menedżerowie zasiadający w jury Pereł Rynku Kosmetycznego osobiście testują wszystkie produkty, mają okazję poczuć ich zapach, wypróbować konsystencję, obejrzeć opakowania i ocenić, jak będą wyglądały na półce. Zgodnie z ideą rankingu, oprócz jakości i designu produktu, jurorzy biorą także pod uwagę to, czy kosmetyk jest wspierany marketingowo przez producenta, jaką daje szansę na dobre marże i przyciągniecie uwagi klienta. Wszystko to sprowadza się do prognozy, jaki potencjał sprzedażowy drzemie w produktach zgłoszonych do konkursu. Również dotyczy to marek, które dopiero zaczynają swoją przygodę z rynkiem kosmetycznym. Mają one szansę wybić się, zdobywając tytuł „Najbardziej perspektywicznego debiutu”.

Projekt Perły Rynku Kosmetycznego cieszy się powszechnym uznaniem i renomą. Od 2006 roku logo Pereł trafiło na setki kosmetycznych nowości.

Perły Rynku Kosmetycznego są częścią projektu, w który wchodzą także badania Perły Rynku FMGC oraz Perły Regionu.

Zapraszamy do zgłaszania nowości! Na zgłoszenia czekamy do 26 lutego 2021 r.

ZGŁOŚ SWÓJ PRODUKT

Kto jest adresatem tegorocznej edycji badania Perły Rynku Kosmetycznego?

Producenci, dystrybutorzy, importerzy kosmetyków. Firmy, które już działają na rynku, jak i te, które dopiero na niego wchodzą. Zapraszamy do zgłaszania nowości! Badanie Perły Rynku Kosmetycznego ocenia produkty/linie produktów wprowadzone na polski rynek między 01.02.2020 r. a 01.03.2021 r.

Zobacz jak menedżerowie zasiadający w jury Perły Rynku Kosmetycznego, Perły Rynku FMCG, Perły Regionu testowali produkty zgłoszone do badania

Zobacz członków jury zasiadających w tegorocznej edycji Perły Rynku Kosmetycznego, Perły Rynku FMCG, Perły Regionu

Jury z sieci drogeryjnych i aptek >>> kliknij tutaj

Jury z sieci sklepów i hurtowni spożywczych oraz stacji paliw >>> kliknij tutaj

Więcej informacji o projektach Perły Rynku Kosmetycznego, Perły Rynku FMCG, Perły Regionu >>> kliknij tutaj

Zapraszamy do obejrzenia filmu z uroczystego wręczenia nagród minionej edycji!

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony