REKLAMAFBK_Banner Główny
Szczoteczki z wymiennymi główkami Jordan Change zostały docenione przez konsumentów zdobywając pierwsze miejsce w kategorii Artykuły i akcesoria do higieny jamy ustnej w badaniu Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów 2023

Szczoteczki z wymiennymi główkami Jordan Change zostały docenione przez konsumentów zdobywając pierwsze miejsce w kategorii Artykuły i akcesoria do higieny jamy ustnej w badaniu Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów 2023 (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

Codziennie używamy plastikowych szczoteczek do zębów, a potem ten zużyty plastik jest wyrzucany. Marka Jordan, pochodząca ze Skandynawii, w swoim DNA ma dbałość o środowisko i do dłuższego czasu proponuje konsumentom ekologiczne rozwiązania w produktach do pielęgnacji jamy ustnej. Teraz postanowiła iść o krok dalej i zaczęła się zastanawiać, po co wyrzucać całą szczoteczkę do kosza, skoro zużywa się tylko włosie w jej główce?

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

Iwona Przybylska, dyrektor marketingu i innowacji w Orkla Care Polska

Po wielu badaniach, testach technologicznych i z konsumentami, w końcu jesteśmy gotowi na prawdziwą ZMIANĘ.

Szczoteczka JORDAN CHANGE to absolutna innowacja na rynku manualnych szczoteczek do zębów. Wygląda jak klasyczna szczoteczka, ale jest od niej o wiele wiele lepsza, gdyż ma wymienną główkę. Mechanizm znany ze szczoteczek elektrycznych został  z powodzeniem wdrożony w szczoteczkach manualnych. Zatrzymujesz rączkę szczoteczki, a wymieniasz tylko główkę. Charakterystyczny odgłos „kliknięcia”  po założeniu główki to sygnał, że końcówka została poprawnie założona i można jej normalnie używać.

Jordan Change  to szczoteczka stworzona z myślą nie tylko o dbałość higieny jamy ustnej, ale też o naszą planetę! Dzięki wymiennym końcówkom i przy zachowaniu rączki oszczędza się aż do 82 proc. plastiku. Dodatkowo szczoteczka wytworzona jest w 100 proc. z plastiku z recyklingu (wyłączając włosie). Opakowanie szczoteczki też jest ekologiczne, zrobione w całości z kartonu z recyklingu.

Rączka dostępna jest w zestawie z 2 lub 4 wymiennymi końcówkami a dodatkowo można kupić refille w opakowaniach z 2 główkami. Całość sprawia, ze szczoteczki Jordan Change są nie tylko ekologiczne, ale też ekonomiczne. Wymienne główki oferowane są w 2 najbardziej popularnych na rynku typach włosia – soft i medium. Różne kolory szczoteczek sprawiają, że zarówno panie jak i panowie dopasują produkt do swoich potrzeb.

Szczoteczki Jordan Change są intensywnie komunikowane do konsumentów. Szeroko zasięgowa kampania telewizyjna, kampania digitalowa, aktywności w mediach społecznościowych i przy współpracy z influencerami na pewno sprawią, iż o szczoteczkach będzie głośno.

Szczoteczki z wymiennymi główkami Jordan Change zostały już docenione przez konsumentów zdobywając pierwsze miejsce w kategorii Artykuły i akcesoria do higieny jamy ustnej w badaniu Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów 2023. To nagroda bardzo nas cieszy i jeszcze mocniej motywuje do ulepszania naszych produktów w duchu ekologicznym. Z dumą będziemy ją prezentować do naszych konsumentów i klientów w naszych social mediach.

Kliknij i poznaj też inne produkty marki Jordan.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony