HANDEL I DYSTRYBUCJA

Prawo

 

28 stycznia 2021, 13:08wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Minister zdrowia Adam Niedzielski

Minister zdrowia Adam Niedzielski (fot. Screen z You Tube)

Zgodnie z przewidywaniami wraz z początkiem lutego zostanie odmrożony handel w galeriach - poinformował w czwartek podczas konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski. Zlikwidowane zostaną także tzw. godziny dla seniorów.

REKLAMANina Słupska_BIEG_Baner w artykule (luty-marzec 2021)

Galerie handlowe wrócą do pełnego funkcjonowania od 1 lutego - poinformował w czwartek minister zdrowia Adam Niedzielski. Jak zaznaczył, będą one mogły funkcjonować w pełnym reżimie sanitarnym. Przekazał również, że od 1 lutego zniesione zostaną godziny dla seniorów.

Od 28 grudnia 2020 roku, początkowo do 17 stycznia 2021 r., a później z przedłużeniem do końca stycznia zostały wprowadzone dodatkowe obostrzenia w związku z epidemią koronawirusa. Wówczas m.in. zamknięto hotele, ograniczono działalność galerii handlowych i stoków narciarskich. 

Na czwartkowej konferencji minister zdrowia Adam Niedzielski przekazał, że od poniedziałku 1 lutego otwarte będą mogły być sklepy w galeriach handlowych z zachowaniem reżimu sanitarnego. Tego samego dnia zniesione zostaną godziny dla seniorów.

Jak zaznaczył, etap odpowiedzialności i wynikające z niego obostrzenia zostają przedłużone do 14 lutego. Z wyjątkami, bo od 1 lutego otwarte zostaną sklepy w galeriach handlowych oraz galerie sztuki i muzea. Nadal zawieszona pozostaje działalność basenów, aquaparków, siłowni i klubów fitness. Nieczynne pozostaną także stoki narciarskie a restauracje mogą serwować dania tylko na wynos.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony