PRODUCENCI I MARKI

Marketing

MARKI

 

25 marca 2022, 15:13wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Fot. Gala Miss Polonia 2019. Karolina Bielawska i Renata Ciszewska – Kłosińska

Fot. Gala Miss Polonia 2019. Karolina Bielawska i Renata Ciszewska – Kłosińska (fot. mat. pras.)

W minionym tygodniu mogliśmy cieszyć się, że po raz drugi w historii, tytuł Miss World zdobyła Polka. Karolina Bielawska jest laureatką plebiscytu Miss Polonia 2019. Firma Delia jest wieloletnim, oficjalny partner wyborów Miss Polonia i jest ogromnie dumna z wyboru Łodzianki na najpiękniejszą kobietę świata.

Miss Polonia to konkurs piękności z wieloletnią tradycją, który od ponad 90 lat skupia na sobie uwagę milionów obserwatorów z całego świata. Delia pełni rolę kluczowego partnera każdej edycji wyborów kandydatek do tytułu najpiękniejszej Polki. Zespół profesjonalistów Delia i Cameleo bierze czynny udział w przygotowaniach uczestniczek przystępujących do najbardziej popularnego i prestiżowego konkursu piękności w Polsce, od koncepcji makijażu dopasowanego indywidualnie do typu urody, po idealnie dobraną stylizację fryzur kandydatek. Finał najbliższej edycji Miss Polonia 2022 odbędzie się już w maju.

Delia Cosmetics to polski producent kosmetyków z 22-letnią tradycją i właściciel trzech marek – Delia, Cameleo i Dr Szmich. Delia Cosmetics sprzedaje swoje produkty na 80 rynkach na całym świecie. Jest również producentem marek kontraktowych. Produkcja odbywa się w dwóch zakładach o łącznej powierzchni 10 tys. mkw. Prace badawcze prowadzone są w 5 laboratoriach.

Przeczytaj również: Delia Cosmetics odnotowała kilkunastoprocentowy wzrost sprzedaży

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony