REKLAMAFBK_Banner Główny

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

HANDEL

MARKI

 

4 października 2017, 00:00wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

(fot. materiały własne)

Ponad 300 uczestników zgromadziło V Forum Branży Kosmetyczno-Chemicznej, największe w Polsce wydarzenie poświęcone tym sektorom rynku FMCG. Menedżerowie związani z biznesem kosmetyczno-chemicznym i reprezentanci najważniejszych sieci handlowych śledzili dyskusje panelowe i wykłady ekspertów, uczestniczyli w biznesowych spotkaniach i poznawali rynkowe nowości.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

Różnorodność konferencji zapewniły wykłady z obszaru handlu i dystrybucji, eksportu oraz marketingu i nowych technologii. Wykładowcy wskazywali w nich konsumenckie trendy i kierunki rozwoju rynkowych segmentów.

Prelekcje poprowadzili m.in. eksperci z czołowych agencji badawczych i marketingowych Nielsen, GfK Polonia, IQS, Open Research, SentiOne – zajmującej się analizą mediów społecznościowych oraz Business Factory & RPO Hunter – będącej jedynym oficjalnym przedstawicielem Facebooka w Europie Środkowo-Wschodniej. Uczestnicy dyskusji panelowej, w której zasiedli również przedstawiacie producentów i handlu, zastanawiali się, jak rewolucja cyfrowa zmienia biznes kosmetyczny, handel, pozycję marek i komunikację z konsumentami.

Integralną częścią konferencji są prezentacje nowości – w części wystawienniczej swoją ofertę prezentują Partnerzy forum i co roku ta część projektu nabiera coraz większego znaczenia. W tym roku zaprezentowały się znane marki, ale także zupełnie nowe, rozpoczynające swoją przygodę z biznesem kosmetycznym, a także zagraniczne, wchodzące na nasz rynek. Stoiska odwiedzali licznie przybyli menedżerowie zarządzający sieciami drogerii, aptek, super- i hipermarketów oraz dyskontów, a także kupcy odpowiedzialni w sieciach za asortyment kosmetyczno-chemiczny.

V Forum Branży Kosmetyczno-Chemicznej odbyło się 3 października w Warszawie. Organizatorem wydarzenia było Wydawnictwo Gospodarcze, wydawca branżowych miesięczników „Wiadomości Kosmetyczne” i „Wiadomości Handlowe”, czołowych tytułów w segmencie prasy B2B, oraz portali wiadomoscihandlowe.pl i wiadomoscikosmetyczne.pl.

Forum Branży Kosmetycznej to konferencja o charakterze B2B. Swój sukces zawdzięcza wyjątkowej formule – łączy wykłady ekspertów, dyskusje panelowe, biznesowe spotkania i prezentacje nowości na targach top produktów. Jest miejscem, gdzie handel, producenci i dostawcy usług rozmawiają o wzajemnych oczekiwaniach i nawiązują bezpośrednie kontakty.

„To jedne z najlepszych tego typu spotkań w naszej części Europy”, „Obowiązkowe źródło wiedzy dla profesjonalistów z sektora” – tak o Forum Branży Kosmetyczno-Chemicznej mówią uczestnicy jego kolejnych edycji.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony