REKLAMATestowane przez WK

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

OPAKOWANIA

EKOLOGIA

 

14 stycznia 2022, 13:35wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Do inicjatywy Zero100 należą już giganci z branży kosmetycznej tacy jak: Unilever Estee Lauder czy SC Johnson.

Do inicjatywy Zero100 należą już giganci z branży kosmetycznej tacy jak: Unilever Estee Lauder czy SC Johnson. (fot. Shutterstock)

Światowi giganci branżowi ogłosił uruchomienie nowej platformy edukacyjno - badawczej Zero100, opartej na społeczności nowego pokolenia liderów, którzy mają inspirować do dbałości o środowisko i dążenia do zerowej emisji dwutlenku węgla w łańcuchu dostaw. Należą już do niej giganci z branży kosmetycznej tacy jak: Unilever Estee Lauder czy SC Johnson.

REKLAMABeauty and the Future baner w artykule WK

Założyciele Zero100 mają wspólny cel: zaprojektować na nowo produkcję, dystrybucję i konsumpcję dóbr na całym świecie oraz wziąć wspólną odpowiedzialność za przedefiniowanie tego, jak profesjonaliści z łańcucha dostaw będą kształtować tę przyszłość.

Platforma jest wspierana przez osobiste inwestycje Dave'a Clarka, dyrektora generalnego Worldwide Consumer w Amazon, a także innych starannie wybranych inwestorów, Zero100 takich jak SCM World, Billa i Melindy Gates, Fundacjie Microsoft, Dell i Deloitte, Unilever, Google, Deliveroo, The Kroger Company, SC Johnson, The Estée Lauder Companies, New Balance, Schneider Electric, The ODP Corporation, Kinaxis, Blume i Mondelez International.

Mamy ogromną szansę pozytywnie wpłynąć na naszą planetę, ludzi i społeczności. Dokonamy tego, jeśli wspólnie skierujemy naszą energię na przecięcie łańcucha dostaw, cyfryzację i zrównoważony rozwój. Jako organizacja oparta na wartościach, ze złożonym globalnym łańcuchem dostaw, Estée Lauder Companies jest dumna z bycia członkiem, założycielem Zero100 i całym sercem wierzymy w hasło „Zero Carbon, 100% Digital” – powiedział Roberto Canevari, wiceprezes wykonawczy ds. globalnego łańcucha dostaw, The Estée Lauder Companies.

Przeczytaj również: Nowa inicjatywa branży kosmetycznej. B Corp Beauty Coalition

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony