REKLAMAFBK-banner główny-lipiec 2020
Adam Kołodziejczyk, prezes zarządu, super-Pharm Poland

Adam Kołodziejczyk, prezes zarządu, super-Pharm Poland (fot. materiały prasowe)

W 2020 planujemy rozwój Super-Pharm w różnych aspektach. Między innymi poszerzymy sieć o kilkanaście nowych lokalizacji w standardzie 4w1, łącząc dział apteczny, perfumeryjny, drogeryjny i optyczny pod jednym dachem – zapowiada Adam Kołodziejczyk, prezes zarządu Super-Pharm Poland. Usprawniona zostanie także aplikacja zakupowa. Z rozwojem sieci wiąże się również zmiana operatora logistycznego.

REKLAMA

Adam Kołodziejczyk, prezes Super-Pharm Poland, zapowiada rozwój sieci na różnych płaszczyznach. Super-Pharm ma się powiększyć o kilkanaście nowych placówek w standardzie 4w1, łączących dział apteczny, perfumeryjny, drogeryjny i optyczny pod jednym dachem.

Również aplikacja LifeStyle by Super-Pharm wejdzie na kolejny poziom zaawansowania. Do wachlarza funkcji przez nią proponowanych dołączą kolejne usprawnienia, np. połączenie aplikacji ze sklepem e-commerce, umożliwiające użytkownikom robienie zakupów w Superpharm.pl z poziomu telefonu.

Super-Pharm w warszawskiej Galerii Mokotów

Rozwój sieci wpłynął na decyzję Super-Pharm o wyborze nowego operatora logistycznego. Jak już informowaliśmy, będzie to firma ID Logistic.  – Z dynamicznym rozwojem sieci wiąże się potrzeba silnego, profesjonalnego wsparcia w zakresie całego procesu logistycznego, aby zwiększyć efektywność obsługi magazynowej i zabezpieczyć każdy etap łańcucha dostaw. W tym celu podjęliśmy decyzję o nawiązaniu współpracy z ID Logistics. Mamy nadzieję, że zastosowanie innowacyjnej technologii będzie miało istotny wpływ na efektywność naszego łańcucha dostaw – komentuje Adam Kołodziejczyk.

W procesie przygotowania koncepcji nowego magazynu, wyboru operatora logistycznego, a także prowadzeniu projektu wdrożenia, Super-Pharm jest wspierane przez firmę doradczą Graphene Partners.

Centrum dystrybucji Super-Pharm Polska powstanie w Teresinie k/Sochaczewa. Będą z niego realizowane dostawy do wszystkich punktów sprzedaży stacjonarnej Super-Pharm w Polsce oraz zamówienia składane w sklepie internetowym. Uruchomienie obiektu o powierzchni 10 tys. mkw. zostało zaplanowane na kwiecień 2020 roku. Zespół ID Logistics będzie odpowiadał za zarządzanie obsługą magazynową, w tym przyjęcie towarów dostarczanych przez producentów i dystrybutorów, kompleksowy co-packing, kompletowanie zamówień składanych przez sklepy i klientów e-commerce oraz obsługę zwrotów. W teresińskim magazynie składowane mają być wszystkie artykuły sprzedawane w sieci Super-Pharm, z wyjątkiem leków dostępnych na receptę. Będą to kosmetyki, środki czystości, artykuły paramedyczne, higieniczne, akcesoria oraz inne produkty szybko zbywalne.

Super-Pharm to sieć handlowa, której koncept opiera się na połączeniu trzech działów: drogerii, apteki i perfumerii w jednym miejscu. Niedawno marka poszerzyła swoją działalność o kolejną część – Super-Pharm Optic, oferującą profesjonalne produkty i usługi optyczne. Pod szyldem Super-Pharm działa  78 placówek i sklep internetowy.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Klientka 1 4 miesiące temu

  Niech da więcej kasy swoim pracownikom, albo niech pozwoli im więcej osób zatrudnić

  Edytowany: 4 miesiące temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony