REKLAMAKonferencja Politechnika Wrocławska konferencja ISEO

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Drogerie

MARKETING

 

2 grudnia 2021, 09:09wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Najlepszą siecią wśród drogerii okazał się Rossmann

Najlepszą siecią wśród drogerii okazał się Rossmann (fot. Shutterstock)

Według klientów między innymi największa sieć drogeryjna w Polsce została uznana za najbardziej prospołeczną. Została laureatem II edycji programu branżowego „Blix Awards – Wybór Konsumentów”.

Lidl, Auchan Supermarket, Kaufland, Żabka, Makro, Castorama, IKEA, RTV Euro AGD, Rossmann i Pepco to najbardziej prospołeczne sieci w swoich segmentach. W tym roku w tej kategorii Polacy najczęściej zwracali uwagę na działania ekologiczne oraz wspierające lokalną społeczność.

Z opinii udzielonych przez blisko 110 tys. Polaków w ramach tegorocznego programu „Blix Awards – Wybór Konsumentów” wynika, że o zwycięstwie w kategorii „Prospołeczna Sieć Roku” głównie decydowało prowadzenie działań proekologicznych przez sieci handlowe. Drugą istotną kwestią było aktywne wspieranie lokalnej społeczności. Trzecim elementem okazało się przyjazne podejście do każdego klienta, w tym przede wszystkim rzetelne przedstawianie swoich ofert.

Najlepszą siecią wśród drogerii okazał się Rossmann. 

Naszym największym programem pomocowym jest akcja „Pomagamy jak umiemy”. Realizujemy ją od 2017 r. i dotychczas zebraliśmy łącznie 23,5 mln zł. W tegorocznej edycji zaprosiliśmy do współpracy 60 organizacji działających na rzecz kobiet. Oprócz wsparcia rzeczowego, w postaci środków higieny osobistej, chemii domowej i art. dla niemowląt, przekazaliśmy darowizny finansowe na realizację projektów wskazanych przez organizacje – informuje Agata Nowakowska, rzecznik prasowy Rossmann Polska.

Przeczytaj również: Rossmann z nagrodą Blix Awards Gazetka Roku

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony