REKLAMAKampania PAH_Banner Główny
Rossmann nakręcił tez film, w którym zachęca do udziału w programie

Rossmann nakręcił tez film, w którym zachęca do udziału w programie (źródło: kariera.rossmann.pl )

Poleć do Rossmanna – to program poleceń pracowników, dzięki któremu sieć spodziewa się pozyskać kandydatów z wysokimi kwalifikacjami do pracy na różnych stanowiskach.

REKLAMABeauty and the Future baner w artykule WK

Pracownicy Rossmanna są zachęcani przez sieć do polecania swoich znajomych do pracy. Pod koniec ubiegłego roku wystartowała nowa odsłona programu, w którym za rekomendację mogą otrzymać premię.

– Rossmann jest wyjątkowy bo tworzą go wyjątkowi ludzie – to dlatego zdecydowaliśmy się na pozyskiwanie kandydatów z wysokimi kwalifikacjami w oparciu o rekomendacje naszych pracowników. Poszukujemy osób, które chcą dołączyć do grona Profesjonalistów i Pasjonatów – można przeczytać na stronie kariera.rossmann.pl.

Pracownicy Rossmanna do pracy w sieci mogą  polecić dowolną osobę, która według nich sprawdzi się na danym stanowisku. Sami wybierają odpowiednią ofertę i zgłaszają kandydata.

Pracownik biorący udział w programie może liczyć na premię. Jej wysokość jest określona przy każdym ogłoszeniu zamieszczonym na stronie rekrutacyjnej Rossmanna. Premia wypłacana jest w dwóch transzach: I transza w wysokości 30 proc. (po przepracowaniu przez poleconą osobę 2 miesięcy), II transza w wysokości 70 proc. premii (po przepracowaniu 6 miesięcy).

Obecnie na stronie kariera.rossmann.pl znajdują się ogłoszenia dotyczące pracy w drogeriach, w magazynie czy na różne stanowiska w centrali oraz zaproszenie na roczny staż do działu IT.

– Nasi pracownicy to nasz kapitał. Wspieramy kulturę różnorodności, ponieważ odmienność i różnorodność w miejscu pracy wzbogaca naszą kulturę organizacyjną. Za sukcesem naszej firmy stoją pracownicy. Ich wiedza, doświadczenie i zaangażowanie, ale również kreatywność sprawia, że dziś Rossmann może pochwalić się tytułem lidera rynku drogeryjnego w Polsce – komentuje Marek Maruszak, prezes Rossmanna.

Czytaj też: Rossmann przedstawia swoich ambasadorów w środowisku akademickim

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony