REKLAMATestowane przez WK

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Sieci drogeryjne

 

1 grudnia 2022, 16:58wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Rossmann to największa sieć drogeryjna działająca na polskim rynku. Posiada niemal jedną trzecią rynku

Rossmann to największa sieć drogeryjna działająca na polskim rynku. Posiada niemal jedną trzecią rynku (fot. archiwum wiadomoscikosmetyczne.pl)

Rossmann znalazł się na liście najlepszych i najprężniej rozwijających się marek w Polsce. W rankingu agencji Inquiry i firmy YouGov zajął czwarte miejsce, za Allegro, Wedlem i Lidlem. Jest też jedyną marką z branży kosmetycznej, która znalazła się w pierwszej dziesiątce zestawienia i jedyną z trzech sieci handlowych. Na pozycji 7. znalazła się jeszcze Biedronka.

REKLAMALaura Conti_baner w artykule

Rossmann jest jedyną marką z branży kosmetycznej, która znalazła się w pierwszej dziesiątce zestawienia najlepszych i najprężniej rozwijających się marek w Polsce, przygotowanego przez agencję badawczą Inquiry i międzynarodową firmę YouGov. Sieć drogeryjna uplasowała się na 4. Miejscu, za Allegro, Wedlem i Lidlem.

Równocześnie Rossmanna jest jedną z trzech marek sieci handlowych, które trafiły na początkowe miejsca w rankingu. Oprócz Lidla, który uplasował się na pozycji 3, znalazła sią tu jeszcze Biedronka, która trafiła na 7 miejsce.

Ranking Best Brands powstaje co roku na podstawie indeksu YouGov BrandIndex, który jest miarą ogólnej kondycji marki obliczonej z następujących wskaźników: ogólnej opinii, jakości, wartości, satysfakcji, rekomendacji i reputacji. ​ Dane zbierane są z milionów ankiet realizowanych dla kilku tysięcy marek na całym świecie, ​ w tym w USA, Chinach, Japonii, Niemczech i Wielkiej Brytanii, także w Polsce.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony