(fot.materiały prasowe/Rossmann)

Rossmann uruchomił drogerię internetową w Danii. W ten sposób sieć drogeryjna zaistniała na tamtejszym rynku. Na stronie: www.rossmann.dk  dostępnych jest ok. 10 tys. produktów.

REKLAMAE-Wydanie Wiadomości Kosmetyczne_sierpień 2021_bartykul

Po uruchomieniu duńskiego sklepu internetowego Rossmann jest już obecny w dziewięciu krajach europejskich. 

Rynek duński jest dla nas bardzo interesujący, ponieważ u naszych skandynawskich sąsiadów nie ma jeszcze klasycznej koncepcji drogerii, jak to ma miejsce w Niemczech – mówi Raoul Rossmann, Dyrektor Zarządzający ds. Zakupów i Marketingu w Rossmann GmbH.

 – Korzystamy z naszych struktur, aby nasi duńscy klienci mogli korzystać z różnorodności wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach – w szczególności z produktów naszych marek własnych – dodał Raoul Rossmann.

W duńskiej drogerii jest dostępnych ok. 10 tys. produktów, marki własne Rossmanna, jak i marki producentów współpracujących z siecią. Zamówienia są dostarczane do domu klienta lub, na życzenie, przesyłane do paczkomatu. 

Duński sklep internetowy będzie od początku sierpnia szeroko reklamowany.

Obecnie Rossmann jest dostępny w: Niemczech, Polsce, na Węgrzech, w Czechach, Turcji, Albanii, Kosowie, Hiszpanii i Danii.

Rossmann jest jedną z największych sieci drogeryjnych. W 2020 r. osiągnął 10,3 mld euro przychodu. Prowadzi 4200 drogerii w 8 państwach.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony