REKLAMAFBK_Banner Główny

PRODUCENCI I MARKI

Badania i rozwój

 

17 października 2022, 14:40wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Sandra Zelent-Kraciuk, safety assesor, Cosmetosafe Consulting

Sandra Zelent-Kraciuk, safety assesor, Cosmetosafe Consulting (fot. materiały prasowe)

Sandra Zelent-Kraciuk od października awansowała na stanowisko safety assesora w firmie CosmetoSAFE Consulting. Wcześniej pełniła funkcję asystenta safety assesora.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

Jak poinformował CosmetoSAFE Consulting, Sandra Zelent-Kraciuk od października zwiększa zaangażowanie w rozwój firmy awansując na stanowisko safety assesora.

– Awans w strukturach firmy „To potwierdzenie wielu lat ciężkiej pracy Sandry - jej zaangażowania, dokładności i ciągłego podnoszenia kwalifikacji – skomentowała dr inż. Iwona Białas, założycielka CosmetoSAFE Consulting.

Sandra jest związana z firmą od 2018 roku. Wcześniej pełniła m.in. funkcję asystentki merytorycznej rektora ds. wsparcia współpracy ze zleceniodawcami w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Ma na swoim koncie doświadczenia w pracy badawczej, jak również dydaktycznej: prowadziła zajęcia laboratoryjne z zakresu surowców i form kosmetycznych oraz metod oceny działania kosmetyków. Badała m.in. wpływ formy fizykochemicznej kosmetyku na szybkość transportu przeznaskórkowego peptydu z grupy inhibitorów neurotransmiterów.

 W 2015 r. została wyróżniona główną nagrodą w Ogólnopolskim konkursie na pracę dyplomową z zakresu kosmetologii organizowanym przez redakcję „Dermatologii Estetycznej” oraz WSZKiPZ. Jest uczestniczką grup roboczych Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego oraz wielu konferencji dotyczących szeroko pojętej kosmetologii.

We wrześniu 2022 Sandra Zelent-Kraciuk ukończyła Na WUM kierunek „Toksykologia z elementami kryminalistyki”. Warszawski Uniwersytet Medyczny jest pierwszą uczelnią w naszym kraju, która otwiera studia stacjonarne kształcące przyszłych toksykologów zgodnie z europejskim modelem nauczania toksykologii w ramach dwuletnich studiów magisterskich II stopnia (Polska Rama Klasyfikacji - PRK 7). Jak dotychczas na innych polskich uczelniach nie było takiego kierunku studiów. Studia w WUM to w zasadzie jedyna możliwość studiowania kompleksowo toksykologii w kraju.

Sandra na 5 obroniła pracę magisterską „Badania toksykometryczne nanosfer srebra w modelu embrionalnym Danio pręgowanego”.

Czytaj przegląd przygotowany przez Sandrę Zelent-Kraciuk: Czy kosmetyki naturalne są wegańskie?   

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony