REKLAMAŻabka webinarium Banner Główny

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Perfumerie

HANDEL

 

9 lipca 2020, 17:28wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Tymczasowa perfumeria Sephora w warszawskiej Arkadii

Tymczasowa perfumeria Sephora w warszawskiej Arkadii (fot. Sephora/Linkedin)

Sephora wkrótce otworzy swój flagowy sklep w centrum handlowym Arkadia. Perfumeria przechodzi remodeling. Znajdą się w niej innowacyjne rozwiązania niedostępne dotąd w placówkach Sephory.

- Lato to pracowity czas dla naszego zespołu Sephora Arkadia. Flagowa perfumeria w Polsce upiększa się i powiększa dla naszych klientów. Wkrótce zaprezentujemy nasz flagowy sklep w nowej odsłonie. Szykujemy sporo nowości i niespodzianek, niedostępnych w żadnej innej lokalizacji - zapowiada Sephora w mediach społecznościowych. 

Na czas remodelingu sklepu w Arkadii uruchomiona została "perfumeria tymczasowa", która znajduje się przed wejściem do placówki.

Sephora w Westfield Arkadia to największa perfumeria pod tym szyldem w Polsce, posiadająca powierzchnię blisko 700 mkw. Punkt oferujący m.in. kosmetyki do makijażu, pielęgnacji twarzy, ciała i kąpieli, a także bogatą gamę zapachów, znajduje się na parterze warszawskiej galerii.

Sephora Polska w 2019 r. zwiększyła przychody o 7 proc. W ub.r. spółka wypracowała 689 mln zł, co zawdzięcza sprzedaży zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w sklepie internetowym. Zysk netto w analizowanym okresie wyniósł 38 mln zł, o 1 proc. więcej niż w 2018 r.

Sieć perfumerii ma w planach na 2020 r. inwestycje w przebudowy istniejących perfumerii i otwarcia 2-3 placówek w nowych lokalizacjach.Sephora 

O planach siei perfumerii Sephora czytaj także TUTAJ

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony