REKLAMATestowane przez WK

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Perfumerie

PRACA

 

23 marca 2022, 15:04wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Douglas podejmuje działania, które pomogą ukraińskim uchodźcom w znalezieniu pracy.

Douglas podejmuje działania, które pomogą ukraińskim uchodźcom w znalezieniu pracy. (fot. mat. pras. Douglas)

Wiele firm, w tym kosmetycznych angażuje się w pomoc uciekającym przed wojną Ukraińcom. Jednym z istotnych elementów wsparcia, jest ułatwienie im znalezienia pracy. Teraz, wywodząca się z Niemiec sieć perfumerii Douglas poinformowała, że uruchomiła bazę z informacjami o wolnych stanowiskach na platformie Job Aid Ukraine.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

Oprócz przekazywania darowizn wybranym organizacjom pomocowym, uważamy, że ważne jest, aby dać ludziom, którzy uciekli, odrobinę normalności, stabilności i perspektywy. Dlatego będziemy stale dzielić się otwartymi stanowiskami w DOUGLAS na Job Aid Ukraine – czytamy na profilu Linkedin sieci.

Pomoc zorganizował niemiecki dział HR sieci Douglas. Otrzymał oficjalne podziękowania za inicjatywę i szybkie wdrożenie.

Z kolei Drogerie Natura już wcześniej ruszyły z pomocą w znalezieniu pracy, a nawet poszły dalej. Ich platforma oferuje też bezpłatną pomoc lekarską, wsparcie psychologiczne czy zakwaterowanie. Każdy może w niej umieścić swoje oferty zorganizowanego wsparcia dla uchodźców z Ukrainy. Do strony Klubu Natura podłączono zakładkę Solidarni z Ukrainą, gdzie znajdują się dziesiątki ofert pracy w całej Polsce.

To nowe miejsce w internecie, które powstało po to, by łączyć tych, którzy oferują pomoc dla naszych sąsiadów z Ukrainy, którzy schronili się w Polsce przed wojną, z tymi, którzy takiego wsparcia w zakresie pracy, mieszkania, opieki medycznej potrzebują – poinformowała sieć Natura w mediach społecznościowych.

Douglas to wiodąca sieć perfumerii w Europie. Oferuje ponad 130 tys. produktów kosmetycznych i lifestylowych w sklepach internetowych i w ponad 2 tys. sklepów stacjonarnych. Na skutek pandemii i zmiany nawyków zakupowych konsumentów zarząd sieci podjął w tym roku decyzję o zamknięciu ok. 500 stacjonarnych perfumerii w całej Europie z czego około 60 w Niemczech. Największy wysiłek został położony w dalszy rozwój sprzedaży internetowej.

Przeczytaj również: Douglas publikuje najnowsze wyniki. Wzrost sprzedaży i zysków. E-commerce nabiera rozpędu

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony