REKLAMAFBK-banner główny-lipiec 2020

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Apteki

 

9 marca 2019, 11:35wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Apteka DOZ Dbam O Zdrowie w CH Tulipan

Apteka DOZ Dbam O Zdrowie w CH Tulipan (chtulipan.pl)

Spółka DOZ S.A. złożyła w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów  wniosek o zgodę na przejęcie spółki Medix z Tczewa, która prowadzi sieć aptek.

REKLAMA

Firma DOZ S.A. wchodzi w skład grupy kapitałowej prowadzącej działalność m. in. w zakresie detalicznej sprzedaży wyrobów farmaceutycznych.

Spółka Medix z Tczewa prowadzi działalność w zakresie detalicznej sprzedaży wyrobów farmaceutycznych tradycyjnie sprzedawanych w aptece, takich jak produkty lecznicze, wyroby medyczne, suplementy diety, kosmetyki apteczne i artykuły toaletowe w kilku województwach w Polsce.

Przypomnijmy, że zgodnie z przepisami transakcja podlega zgłoszeniu do urzędu antymonopolowego, jeżeli biorą w niej udział przedsiębiorcy, których łączny obrót w roku poprzedzającym przekroczył 1 mld euro na świecie lub 50 mln euro w Polsce.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Jonny 1 ponad rok temuocena: 100% 

  Oby poprawiono kanal ecommerce. Obecnie oczekiwanie na zamowienie 1-2tygodnie, brak kontaktu z infolinia lub oczekiwanie jako 30 osoba, nie odpisywanie na @ to troche slabo w dzisiejszych czasach.

  Edytowany: ponad rok temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony