wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Aplikacja Super-Pharm w wersji 2.0 powstała z myślą o klientkach i klientach sieci, którzy robią zakupy w wielu kanałach

Aplikacja Super-Pharm w wersji 2.0 powstała z myślą o klientkach i klientach sieci, którzy robią zakupy w wielu kanałach (fot. materiały prasowe )

Sieć Super-Pharm Polska od dłuższego czasu przygotowywała się do odświeżenia swojej aplikacji mobilnej. Po miesiącach pracy i testów jej wersja 2.0 jest już dostępna. Otrzymała nie tylko nowy wygląd, ale też pełną kompatybilność z programem lojalnościowym oraz zakupami i płatnościami m-commerce.

Nowa odsłona aplikacji Super-Pharm łączy klub lojalnościowy LifeStyle z możliwością złożenia zamówienia. Powstała z myślą o klientkach i klientach sieci, którzy robią zakupy w wielu kanałach. Dzięki niej użytkownicy mogą przeglądać na swoim smartfonie ofertę drogerii, sprawdzać opinie, dodawać produkty do ulubionych i kupować je, płacąc blikiem, kartą lub szybkim przelewem.

Konsumenci, którzy wolą zakupy w sklepie stacjonarnym, dzięki rejestracji w aplikacji będą mogli korzystać z wirtualnej karty Klubu LifeStyle oraz pozostałych benefitów programu, w tym kuponów rabatowych, a zebrane punkty będą mogli wymieniać na nagrody.

Po miesiącu od wprowadzenia nowej wersji aplikacji zyskała ona ponad 30 proc. więcej użytkowników. Klientki i klienci Super-Pharm skorzystali z dostępnych w niej kuponów promocyjnych aż 19 500 razy. Ponadto z jej pomocą zrobili ponad 10 tys. zamówień online. Ich oceny to: "nowa wersja aplikacji niebo a ziemia", "nowa wersja apki zdecydowanie fajniejsza", "nowa wersja to coś, na co czekałem. Oby tak dalej!". 

Są jednak komentarze o pewnych niedociągnięciach i brakach. Jednak firma Future Mind, którą przygotowała nową aplikację Super-Pharm informuje, że wciąż jest ona w fazie rozwoju i będzie miała  dodawane kolejne funkcjonalności.  

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony