REKLAMAWebinarium DZP_baner główny_maj-czerwiec 2022

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Apteki

KORONAWIRUS

 

22 grudnia 2021, 14:52wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Wszystkie sieci farmaceutycznych zaszczepiły w sumie niemal 700 tys. osób.

Wszystkie sieci farmaceutycznych zaszczepiły w sumie niemal 700 tys. osób. (fot. materiały prasowe Super-Pharm)

Super-Pharm, w swoich punktach szczepień przeciwko COVID-19, zaszczepił już 100 tys. pacjentów. W połowie grudnia informowaliśmy, że sieć zaszczepiła już 85 tys. osób. Szerszy bilans szczepień w punktach aptecznych pokazuje, że dzięki zaangażowaniu różnych sieci farmaceutycznych udało się zaszczepić niemal 700 tys. osób.

REKLAMAWebinarium DZP_belka w artykule_maj-czerwiec 2022

Jak twierdzi wiceprezes Naczelnej Rady Aptekarskiej, jest duża szansa, że do końca 2021 roku farmaceuci wykonają 1 mln szczepień przeciw COVID-19. 

Mimo, że wiele państw wyprzedza nas w rankingach odsetka osób zaszczepionych w skali kraju, Polska jako jeden z niewielu krajów w Unii Europejskiej oferuje możliwość szczepień w punktach aptecznych. Jeśli chodzi o Super-Pharm jest to aż 77.placówek na terenie całego kraju. Do tej pory rekordy biją punkty farmaceutyczne przy ul. Puławskiej w Warszawie – tam zaszczepiono ponad 8 tys. osób, w Posejdonie w Szczecinie - 6,5 tys. zaszczepionych oraz w poznańskim King Cross, gdzie na szczepienie zdecydowało się prawie 4 000 chętnych. – mówi Artur Jędra, doradca zarządu ds. farmaceutycznych Super-Pharm.

Pomieszczenia, w których prowadzone są szczepienia w placówkach Super-Pharm dostosowano do wymogów punktu szczepień. Na szczepienie można zapisać się przez: dedykowaną infolinię, internetowe Konto Pacjenta, ogólnopolską infolinię oraz e-rejestrację.

Przeczytaj również: Super-Pharm zaszczepił 85 tys. pacjentów. Najstarszy miał 102 lata

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony