REKLAMARetail Trends 2023 baner główny

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Sieci drogeryjne

MARKETING

 

26 stycznia 2023, 16:32wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Nowa nazwa programu lojalnościowego - Klub Super-Pharm - ma podkreślić większą spójność programu lojalnościowego z nazwą sieci Super-Pharm

Nowa nazwa programu lojalnościowego - Klub Super-Pharm - ma podkreślić większą spójność programu lojalnościowego z nazwą sieci Super-Pharm (fot. materiały prasowe)

Super-Pharm informuje, że od 26 stycznia Klub LifeStyle zmienia nazwę na Klub Super-Pharm. Chodzi o to, by podkreślić większą spójność programu lojalnościowego z głównym brandingiem marki.

REKLAMARetail Trends 2023 baner w tekście

Program lojalnościowy Super-Pharm, po kilkunastu latach funkcjonowania pod nazwą Klub LifeStyle, zmienia nazwę.

– Zmieniając nazwę naszego programu na Klub Super-Pharm, chcemy jeszcze silniej budować świadomość oraz wizerunek marki. Zdecydowaliśmy się na ten krok, by umożliwić naszym obecnym, a także przyszłym klientom, bezpośrednie skojarzenie programu lojalnościowego z naszą siecią. Zarówno na poziomie językowym, jak i wizualnym – komentuje Justyna Chodorowska, manager ds. programu lojalnościowego w Super-Pharm.

Przynależność do Klubu Super-Pharm daje klientom sieci możliwość zbieranie punktów, które potem można wymienić na darmowe produkty z katalogu nagród lub przekazać na wsparcie wybranej organizacji charytatywnej. Obecnie Super-Pharm wspiera Fundację Rak’n’Roll, Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową oraz Fundację Ewy Błaszczyk „Akogo?”. Kilka razy w roku klubowicze korzystają z „Dni LifeSyle”, podczas których promocje na całe marki sięgają 50 proc. 

Każda złotówka wydana w drogeriach stacjonarnych, online na superpharm.pl lub w aplikacji mobilnej to 1 punkt w Klubie, a po wydaniu minimum 750 zł w ciągu roku to 2 punkty. Punkty zbierane są na karcie klubowicza, która dostępna jest również w wersji digitalowej w aplikacji i na stronie internetowej sieci. W aplikacji zakupowej klubowicze mają dostęp do wirtualnej karty, licznika zdobytych punktów, personalizowanych kuponów z rabatami oraz  informacji o aktualnych promocjach.
 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony