REKLAMAWebinar Relex WH baner głowny

współpraca reklamowa

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Firmy działające w branży kosmetycznej muszą nieustannie śledzić zmiany na rynku i starać się szybko przystosować do warunków, w jakich przychodzi im działać. Szczególne wyzwania mają przed sobą firmy produkcyjne, których specyfika wymaga m.in. dobrego zarządzania recepturami, optymalnego planowania zleceń, czy nieustannej kontroli jakości.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

(fot. materiał partnera)

Do codziennych wyzwań związanych z produkcją kosmetyków obecnie doszedł jeszcze aspekt związany z przyspieszonym rozwojem e-commerce w warunkach pandemii COVID-19.  Posiadanie wydajnego systemu ERP połączonego bezpośrednio z oprogramowaniem e-commerce i platformami B2B, daje producentom możliwość zyskania przewagi konkurencyjnej i sprawnego uruchomienia sprzedaży online.

Z pomocą systemów Comarch ERP dla branży kosmetycznej można lepiej zarządzać wszystkimi obszarami działalności. Możliwe jest pełne zarządzanie produkcją, magazynem, czy współpraca z sieciami handlowymi.

Wdrożenie systemu ERP w firmie kosmetycznej zapewnia wymierne korzyści takie jak:

 • poprawa przepływ informacji,
 • redukcja czasu poświęconego na czynności administracyjne,
 • możliwość kalkulacji na każdym etapie: od opracowywania receptury, poprzez produkcję po analizę rynku i obliczenie odpowiedniej marży.

Comarch ma doświadczenie we współpracy z firmami kosmetycznymi. Nasze oprogramowanie wspiera takie przedsiębiorstwa jak Tołpa Corporation, Verona Products Professional, Floslek, czy Euphora.

Przedstawiamy przykłady wdrożeń i wykorzystanie specyficznych funkcjonalności systemu Comarch ERP XL dla branży kosmetycznej. Pobierz kompleksowe opracowanie o systemie ERP wspierającym produkcję kosmetyków i ich sprzedaż online w modelu B2B.

Link do opracowania: https://www.comarch.pl/erp/branze-i-rynki/branza-kosmetyczna/

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~tunia 2 ponad rok temu

  podoba mi się taka opcja:)

  Edytowany: ponad rok temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~adi 1 ponad rok temu

  Ciekawe rozwiązanie

  Edytowany: ponad rok temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony