REKLAMAWK e-wydania 6_7_2021

Firmy działające w branży kosmetycznej muszą nieustannie śledzić zmiany na rynku i starać się szybko przystosować do warunków, w jakich przychodzi im działać. Szczególne wyzwania mają przed sobą firmy produkcyjne, których specyfika wymaga m.in. dobrego zarządzania recepturami, optymalnego planowania zleceń, czy nieustannej kontroli jakości.

(fot. materiał partnera)

Do codziennych wyzwań związanych z produkcją kosmetyków obecnie doszedł jeszcze aspekt związany z przyspieszonym rozwojem e-commerce w warunkach pandemii COVID-19.  Posiadanie wydajnego systemu ERP połączonego bezpośrednio z oprogramowaniem e-commerce i platformami B2B, daje producentom możliwość zyskania przewagi konkurencyjnej i sprawnego uruchomienia sprzedaży online.

Z pomocą systemów Comarch ERP dla branży kosmetycznej można lepiej zarządzać wszystkimi obszarami działalności. Możliwe jest pełne zarządzanie produkcją, magazynem, czy współpraca z sieciami handlowymi.

Wdrożenie systemu ERP w firmie kosmetycznej zapewnia wymierne korzyści takie jak:

 • poprawa przepływ informacji,
 • redukcja czasu poświęconego na czynności administracyjne,
 • możliwość kalkulacji na każdym etapie: od opracowywania receptury, poprzez produkcję po analizę rynku i obliczenie odpowiedniej marży.

Comarch ma doświadczenie we współpracy z firmami kosmetycznymi. Nasze oprogramowanie wspiera takie przedsiębiorstwa jak Tołpa Corporation, Verona Products Professional, Floslek, czy Euphora.

Przedstawiamy przykłady wdrożeń i wykorzystanie specyficznych funkcjonalności systemu Comarch ERP XL dla branży kosmetycznej. Pobierz kompleksowe opracowanie o systemie ERP wspierającym produkcję kosmetyków i ich sprzedaż online w modelu B2B.

Link do opracowania: https://www.comarch.pl/erp/branze-i-rynki/branza-kosmetyczna/

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~tunia 2 5 miesięcy temu

  podoba mi się taka opcja:)

  Edytowany: 5 miesięcy temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~adi 1 6 miesięcy temu

  Ciekawe rozwiązanie

  Edytowany: 5 miesięcy temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony