REKLAMAHeinz Glas Banner Główny październik 2020

HANDEL I DYSTRYBUCJA

 

7 października 2020, 09:47(Mat. partnera)

Targi Taiwan Beauty 2020, organizowane przez Tajwańską Radę Rozwoju Handlu Zagranicznego (ang. Taiwan External Trade Development Council, TAITRA), to w pełni wirtualne wydarzenie, które odbędzie się w dniach 2-30 listopada.

Mamy  nadzieję, że pomimo zaistniałej sytuacji epidemiologicznej w dalszym ciągu będziemy w stanie pomóc wszystkim uczestniczącym w nich firmom w tworzeniu nowych możliwości biznesowych za pośrednictwem  naszej  wirtualnej platformy. Przedstawiciele handlu międzynarodowego mogą zarejestrować się na  oficjalnej stronie internetowej i otrzymać bezpłatny dostęp: https://virtual.beautytw.com.tw/index.html.

W pierwszej edycji wirtualnych targów Taiwan Beauty 2020 będą uczestniczyć wystawcy z sześciu krajów. Sektory wystawowe obejmą takie sekcje jak kosmetyki, pielęgnację skóry i włosów oraz opakowania. Przy wykorzystaniu materiałów audiowizualnych wiodące marki, takie jak FOREST BEAUTY, PureArt, O'right, Yuan Care, DFON BIOMEDICAL TECHNOLOGY, MEI SHUAL COSMETICS itp., zaprezentują najnowsze trendy w sektorze kosmetycznym, a także innowacyjne produkty o wysokiej jakości.

Ponadto, uczestnicy targów mogą  wziąć udział w czatach na żywo, planować spotkania oraz zostawiać wiadomości i nagranie wideo wystawcom. Wystarczy jedno kliknięcie, aby odwiedzający skorzystali z następujących elementów:

1. Zwiedzanie bez pośpiechu - wystawa trwa cały miesiąc. Uczestnicy mogą w dowolnym czasie, przez okrągłą dobę, pozyskiwać odpowiednich dostawców za pośrednictwem wirtualnej platformy.

2. Większa elastyczność – wirtualne  targi umożliwiają uczestnikom oglądanie wybranych produktów za pośrednictwem platformy internetowej oraz zadawanie pytań poprzez bezpośrednie wiadomości bez wychodzenia z domu. To najwygodniejsze i najbardziej efektywne rozwiązanie w czasie trwającej pandemii COVID-19.  

3. Duża dawka wiedzy na temat kosmetyków i pielęgnacji skóry – w czasie targów będą miały miejsce prezentacje produktów online i webinaria poświęcone rozwojowi branży kosmetycznej i trendom rynkowym. Uczestnicy będą mogli oglądać pokazy na żywo i poznawać najnowsze trendy kosmetyczne.

4. Nawiązywanie bezpośrednich i pogłębionych relacji między wirtualnymi wystawcami a uczestnikami targów - uczestnicy mogą bez ograniczeń czasowych i przestrzennych komunikować się z wystawcami za pośrednictwem czatu na żywo, wiadomości online i rozmów wideo, co pozwoli na nawiązanie ściślejszej współpracy w przyszłości.

Taiwan Beauty Virtual to targi handlowe realizowane w pełni za pośrednictwem Internetu. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do odwiedzenia naszej oficjalnej strony internetowej: https://www.beautytw.com.tw/en/site-map.html
 

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony