REKLAMAKonferencja Politechnika Wrocławska konferencja ISEO
Tomasz Ślagórski, wiceprezes zarządu, KUKE

Tomasz Ślagórski, wiceprezes zarządu, KUKE (fot.materiały prasowe)

Tomasz Ślagórski, wiceprezes zarządu firmy KUKE, zasiądzie w gronie prelegentów 10. Forum Branży Kosmetycznej. Weźmie udział w dyskusji panelowej pt. „Wpływ wewnętrznych i zewnętrznych czynników gospodarczych i politycznych na polski sektor kosmetyczny”.

Tomasz Ślagórski pełni funkcję wiceprezesa zarządu KUKE od września 2018 roku. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowych studiów z zakresu rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej. Ukończył również Studium Zarządzania Ryzykiem zorganizowane przez Warszawski Instytut Bankowości.

Dotychczasową karierę zawodową związał z sektorem ubezpieczeniowym. Od 1997 r. pracował w Towarzystwie Ubezpieczeń na Życie Warta Vita S.A., gdzie zajmował się inwestycjami kapitałowymi spółki. Pracę w KUKE rozpoczął w 2001 r. od stanowiska specjalisty, a w kolejnych latach pełnił funkcję dyrektora komórek organizacyjnych zajmujących się m.in. kontrolingiem, zarządzaniem aktywami, zarządzaniem ryzykiem, aktuariatem i reasekuracją. Do chwili objęcia stanowiska wiceprezesa zarządu pełnił również obowiązki osoby nadzorującej funkcję ryzyka w KUKE.

Firma KUKE od ponad 30 lat ubezpiecza transakcje handlowe polskich przedsiębiorców. Oferuje  usługi zapewniające bezpieczną wymianę handlową w kraju i za granicą. Działalność firmy skupia się na ubezpieczaniu należności z tytułu sprzedaży towarów i usług z odroczonym terminem płatności, a także na udzielaniu gwarancji ubezpieczeniowych. Jako jedyny ubezpieczyciel w Polsce KUKE ma prawo do oferowania ubezpieczeń eksportowych gwarantowanych przez Skarb Państwa, które zapewniają bezpieczeństwo w handlu na rynkach podwyższonego ryzyka politycznego. Jako jedyna firma w kraju ubezpiecza długoterminowe projekty eksportowe o charakterze inwestycyjnym, finansowane kredytem o okresie spłaty dwóch i więcej lat. Ułatwia firmom dostęp do zewnętrznego finansowania.

Forum Branży Kosmetycznej to konferencja B2B dla dostawców produktów i usług, łącząca producentów z handlem, a także dla wszystkich, którzy interesują się biznesem kosmetycznym, poświęcona najważniejszym wydarzeniom i trendom zachodzącym w branży kosmetycznej. Tegoroczna edycja Forum Branży Kosmetycznej oraz Kongres Rynku FMCG odbędą się już 24 maja w Warszawie w ramach wydarzenia Retail Trends 2022.

Wstęp na wydarzenie dla przedstawicieli handlu jest bezpłatny. Zarejestruj się tutaj.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony