REKLAMATestowane przez WK

WYDARZENIA I PREMIERY

 

11 sierpnia 2021, 00:00wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Jeden dzień turnieju jest wyjątkowy – w strojach golfistek dominuje magentowy róż, kolor Drogerii Jasmin. Sieć odwzajemnia ten miły gest fundując wszystkim uczestniczkom nagrody, przygotowane we współpracy z producentami

Jeden dzień turnieju jest wyjątkowy – w strojach golfistek dominuje magentowy róż, kolor Drogerii Jasmin. Sieć odwzajemnia ten miły gest fundując wszystkim uczestniczkom nagrody, przygotowane we współpracy z producentami (fot. materiały prasowe )

Brunetki, Blondynki, czyli Metamorfozy by Drogerie Jasmin to kobiecy turniej golfowy, którego kolejna edycja odbędzie się w tym roku w dniach 13-15 sierpnia na polu golfowym Gradi Golf Club w Brzeźnie, niedaleko Wrocławia. Swoje uczestnictwo w wydarzeniu zgłosiło ponad 120 golfistek. Motywem przewodnim towarzyszącej turniejowi imprezy tematycznej będą szalone lata ’50 i ’60, a partnerem strategicznym będzie sieć Drogerii Jasmin. Wiadomości Kosmetyczne objęły patronat nad wydarzeniem.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

Turniej Brunetki, Blondynki, czyli Metamorfozy by Drogerie Jasmin organizowany jest przez Pałac Brzeźno Spa & Golf oraz Pole Golfowe Gradi Golf Club. W tym roku odbędzie się po raz ósmy. W ciągu poprzednich edycji wydarzenie zyskało sobie grono wiernych uczestniczek i wysoką ocenę w środowisku golfowym w Polsce.

Z prawej: Marzena Gradecka, prezes sieci Drogerie Jasmin, pomysłodawczyni turnieju Brunetki, Blondynki, czyli Metamorfozy by Drogerie Jasmin, pasjonatka golfa, współwłaścicielka firmy PGD Polska oraz Pałacu Brzeźno Spa & Golf i Pola Golfowego Gradi Golf Club

Ostatnie dwie edycje turnieju otrzymały Grand Prix – prestiżową nagrodę w plebiscycie PGA – Polish Golf Awards, jako najlepsza impreza golfowa roku.

Zainteresowanie sierpniowymi zawodami już przekroczyło oczekiwania organizatorów. W tym roku turniej pobije poprzedni sukces, gdyż w wydarzeniu weźmie udział ponad 120 golfistek.

„Brunetki Blondynki” to jednak nie tylko okazja do sportowych zmagań doświadczonych zawodniczek, ale również do popularyzacji gry w golfa w kobiecym gronie. Po raz kolejny w ramach wydarzenia odbędzie się Akademia Golfa połączona z „Konkursem pierwszego kroku”.

Tradycją turnieju jest też impreza tematyczna: kolorowe stroje na polu, metamorfozy i makijaż z wizażystami gwiazd czy galowy dołek rozgrywany w szpilkach. W tym roku motywem przewodnim imprezy jest Rock&Roll – nie zabraknie zatem muzyki, rockowych kreacji i makijaży. Obowiązują stroje pin-up, krążowniki szos, fryzury na brylantynę, nawiązania do szalonych lata ’50 i ’60.

Tematem ubiegłorocznej imprezy były słowiańskie klimaty. Uczestniczki turnieju starały się dopasować do tego hasła swoje stroje i makijaże. Nawiązywały do niego również przygotowane atrakcje i konkursy.

Partnerstwo strategiczne nad tegorocznym wydarzeniem, wzorem lat ubiegłych, objęła sieć Drogerie Jasmin. Patronat medialny nad turniejem golfowym objęły Wiadomości Kosmetyczne.

Hotel Pałac Brzeźno SPA & Golf znajduje się zaledwie niespełna pól godziny od centrum Wrocławia, drogą S5. Dzisiejszy hotel mieści się w pałacu, którego najnowsza historia sięga początku XIX wieku. Pałac Brzeźno, położony jest na terenach starych, przedwojennych uzdrowisk. Elegancki, utrzymany w klimacie epoki hotel, z ciekawą strefą wellness otoczony jest zabytkowym parkiem.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony