REKLAMAWebinar EKO_obejrzyj nagrane_baner glowny

PRODUCENCI I MARKI

Inwestycje

MARKI

 

27 maja 2021, 08:39wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Marka Miya odniosła duży sukces na rynku. W ciągu 5 lat znalazła się wśród marek rozchwytywanych przez konsumentki, które skupiają się wokół marki pod hasłem

Marka Miya odniosła duży sukces na rynku. W ciągu 5 lat znalazła się wśród marek rozchwytywanych przez konsumentki, które skupiają się wokół marki pod hasłem "Jestem gotowa" (fot.miyacosmetics.com)

Anna Białas-Bednarczyk  i Anna Kos, twórczynie marki Miya oddały ją w ręce nowych właścicieli i nie będą już związane z firmą. Obie poinformowały na swoich kontach na Linkedin, że ich przygoda z marką dobiegła końca.

REKLAMAMężczyzna w świecie beauty webinar_obajrzyj nagranie_ baner w artykule

Marka Miya – jedna z młodych polskich marek kosmetycznych, które narodziły się w ostatnich latach została sprzedana przez jej twórczynie Leszkowi Kłosińskiemu, byłemu prezesowi firmy Oceanic oraz firmie inwestycyjnej TDJ, na której czele stoi Tomasz Domogała.  O transakcji pisaliśmy tutaj: Leszek Kłosiński i firma TDJ inwestują w markę Miya Cosmetics.

Anna Białas-Bednarczyk  i Anna Kos, które 5 lat temu założyły firmę Kanani Europe i stworzyły markę Miya oddały ją w ręce nowych właścicieli i nie będą już związane z firmą. Obie poinformowały na swoich kontach na Linkedin, że ich przygoda z marką dobiegła końca.

Życie to momenty. Przez ostatnie lata Miya zdominowała większość z nich. Była przygodą, wyzwaniem, adrenaliną, ale też odpowiedzialnością, stresem i pochłaniała cały nasz czas. Pragnąc dla marki i dla nas samych jak najlepiej – podjęłyśmy decyzję o zmianie właściciela. Wierzymy, że Miya ma potencjał na jeszcze więcej – nowe produkty, kategorie, rynki. Miya ma nowego szefa, a nasza rola właśnie dobiega końca – napisała Anna Białas-Bednarczyk.

Zaczęło się od 4 produktów i pracy z kawiarni.. A dziś Miya jest gotowa podbijać świat. Przed Miya i przede mną ocean nowych możliwości, ale płyniemy już osobno. Marka Miya ma nowego kapitana i życzę jemu, nowemu właścicielowi oraz całemu zespołowi samych dalszych sukcesów – napisała Anna Kos.

Obie twórczynie Miya podziękowały sobie wzajemnie oraz całemu teamowi Miya za lata współpracy. Partnerom, agencjom i kontrahentom, „Miyaholiczkom”, które pokochały markę, a także kancelarii Marszałek i Partnerzy za wsparcie w trakcie procesu sprzedaży marki.

Marka Miya Cosmetics weszła na rynek w 2016 roku. Od momentu powstania rozwija portfolio produktów do codziennej pielęgnacji skóry, głównie w oparciu o naturalne składniki. Obecnie oferuje trzy kategorie kosmetyków: do pielęgnacji twarzy, ciała oraz do makijażu. Oferuje swoje produkty w sklepach stacjonarnych i internetowych. Kosmetyki są dostępne m.in. w sieciach drogerii Rossmann, Hebe czy Super-Pharm, a także w sklepach internetowych, w tym we własnym e-sklepie marki.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony