REKLAMA

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

WYWIADY I OPINIE

 

29 grudnia 2017, 18:55wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Urszula Pierzchała, prezes zarządu, Allverne

Urszula Pierzchała, prezes zarządu, Allverne (fot. materiały prasowe)

– To będzie dla nas kolejny rok pozyskiwania klientów eksportowych. Chcemy też zintensyfikować sprzedaż internetową – zapowiada Urszula Pierzchała, współwłaścicielka i prezes firmy Allverne. Liczy, że będzie to również kolejny dobry rok dla całej branży kosmetycznej.

REKLAMA

Jaki będzie 2018 r. dla branży kosmetycznej?

Liczę, że 2018 rok będzie tak samo dobry jak 2017 lub lepszy. Polska branża kosmetyczna ma swoje 5 minut, jeśli chodzi o eksport kosmetyków. W zdobywaniu zagranicznych rynków pomagają dotacje unijne, programy branżowe, piękne stoiska na międzynarodowych targach kosmetycznych.

Na jakie konsumenckie trendy przygotowujecie się?

Myślę, że nadal będzie ważny trend naturalności w kosmetykach i chcemy to wykorzystywać w komunikacji marketingowej. Mamy zaplanowanych kilka ciekawych wdrożeń, ale przyjemność informowania o nich pozostawię sobie na czas premier.

W których kategoriach spodziewacie się największej dynamiki?

Jestem przekonana, że zachwyt kosmetykami z Azji jeszcze w przyszłym roku nie przeminie. Sądzę też, że producenci kosmetyków do makijażu mogą liczyć na największa dynamikę wzrostu.

Jakie są plany rozwoju firmy w 2018 r. w kraju i na świecie?

Będzie to dla nas kolejny rok pozyskiwania klientów eksportowych i korzystania z dotacji unijnej „Go to brand”. W krajowej dystrybucji wciąż mamy jeszcze wiele do zrobienia, zależy nam na nawiązaniu współpracy z kilkoma sieciami drogeryjnymi i poszerzeniu współpracy z dotychczasowymi klientami. Chcemy też zintensyfikować naszą sprzedaż internetową. Nie pokrywamy dystrybucyjnie całego kraju, więc ten kanał jest dla nas ważny, abyśmy mogli dotrzeć z produktami do każdej zainteresowanej klientki.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 8

 • 7
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ŁB 2 ponad rok temu

  Ula, wszystkiego dobrego i aby rok 2018 był dla Allverne super udany !

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~abc123 1 ponad rok temu

  super Ula!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony