REKLAMAWebinar Żabka_edukacja
Dyskusja panelowa podczas IV edycji forum

Dyskusja panelowa podczas IV edycji forum (fot. archiwum redakcji/T.Boguta)

http://forumbranzykosmetycznej.pl/pl/forum/#PRELEGENCICo roku ponad 300 menedżerów związanych z biznesem kosmetyczno-chemicznym i reprezentantów najważniejszych sieci handlowych uczestniczy w Forum Branży Kosmetyczno-Chemicznej – konferencji B2B łączącej wykłady ekspertów, dyskusje panelowe, biznesowe spotkania i prezentację topowych nowości. V edycja organizowanego przez nad forum odbędzie się już 3 października w hotelu Marriott w Warszawie. 

„Co stoi za wzrostem rynku kosmetyczno-chemicznego?”, „Mężczyzna i kosmetyki – czy ten związek ma przyszłość?”, „Jak wykorzystać potencjał zakupowy facebooka i realizować skuteczne kampanie sprzedażowe?”, „Czy wiesz, co o Tobie mówią w sieci i jak to wpływa na Twój biznes?”, „Jak podtrzymać zainteresowanie konsumentów polskimi markami i skorzystać na patriotycznych trendach?” – to tylko niektóre z tematów V Forum Branży Kosmetyczno-Chemicznej, które odbędzie się już 3 października w Warszawie.

Zobacz RAMOWY PROGRAM FORUM

Wykłady na temat rozwoju poszczególnych kategorii rynkowych oraz trendów wpływających na zachowania konsumentów przygotowali eksperci z czołowych instytutów badawczych – Nielsen, GfK, IQS, Open Research. O nowych kanałach komunikacji z konsumentami oraz potędze mediów społecznościowych opowiedzą specjaliści z firm SentiOne i Business Factory, będącej jedynym oficjalny marketing partnerem Facebooka na region Europy Środkowo-Wschodniej. 

Poznaj PANELISTÓW I PRELEGENTÓW

Forum Branży Kosmetycznej to konferencja o charakterze B2B. Swój sukces zawdzięcza wyjątkowej formule – łączy wykłady ekspertów, dyskusje panelowe, biznesowe spotkania i prezentacje nowości na targach top produktów. Jest miejscem, gdzie handel, producenci i dostawcy usług rozmawiają o wzajemnych oczekiwaniach i nawiązują bezpośrednie kontakty.

„To jedne z najlepszych tego typu spotkań w naszej części Europy”, „Obowiązkowe źródło wiedzy dla profesjonalistów z sektora” – tak o Forum Branży Kosmetyczno-Chemicznej mówią uczestnicy jego poprzednich edycji. W konferencji co roku bierze udział blisko 300 menedżerów wysokiego szczebla reprezentujących czołowych producentów z sektora kosmetyczno-chemicznego oraz handel – najważniejsze sieci drogeryjne, apteczno-drogeryjne, hiper- i supermarkety oraz dyskonty.

Zapoznaj się z REFERENCJAMI UCZESTNIKÓW POPRZEDNICH EDYCJI

Organizatorem konferencji jest Wydawnictwo Gospodarcze, wydawca czołowych tytułów na rynku prasy B2B „Wiadomości Kosmetyczne” i „Wiadomości Handlowe”.

Forum Branży Kosmetyczno-Chemicznej to obowiązkowa pozycja w biznesowym kalendarzu każdego, kto zajmuje się sprzedażą lub produkcją kosmetyków i domowej chemii. Zachęcamy do udziału w wykładach i dyskusjach oraz bezpośrednich rozmów biznesowych. Zamów wejściówkę już dziś! 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 7

 • 6
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony