REKLAMAWebinar EKO_obejrzyj nagrane_baner glowny

PRODUCENCI I MARKI

Innowacje

 

7 grudnia 2021, 09:46wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Dzięki usłudze druku głosowego nabywcy perfum Voce Viva mogą dołączyć do nich złożone przez siebie życzenia. Są one nagrane, a następnie wydrukowane w formie kodu QR

Dzięki usłudze druku głosowego nabywcy perfum Voce Viva mogą dołączyć do nich złożone przez siebie życzenia. Są one nagrane, a następnie wydrukowane w formie kodu QR (źródło: LinkedIn)

Valentino Beauty wprowadził usługę życzeń drukowanych głosem i dołączanych do perfum. Jest ona dostępna w butiku marki w Hongkongu. 

REKLAMAWebinar EKO_obejrzyj nagranie_baner w artykule

Valentino Beauty wprowadził usługę druku głosowego tuż przed świętami. Służy ona do cyfrowego nagrywania świątecznych życzeń. Następnie są one drukowane i wysyłane wraz z perfumami Voce Viva do osoby, którą nadawca życzeń chce obdarować.

Usługa jest dostępna w butiku Valentino w Hongkongu.

– Jest to nasza wizytówka łącząca wysokiej jakości produkty kosmetyczne z unikalnym doświadczeniem konsumenckim wzmocnionym przez technologię – skomentowała Eva Yu, president & managing director w L'Oréal Hong Kong.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony