REKLAMAHeinz Glas Banner Główny październik 2020

PRODUCENCI I MARKI

Innowacje

 

16 października 2020, 17:22wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Refilomat wypełniony jest naturalnymi kosmetykami marki Yope, takimi jak żel pod prysznic, mydło w płynie (także w wersji antybakteryjnej) czy szampon

Refilomat wypełniony jest naturalnymi kosmetykami marki Yope, takimi jak żel pod prysznic, mydło w płynie (także w wersji antybakteryjnej) czy szampon (fot. materiały prasowe )

We wrocławskim Carrefour BIO, mieszczącym się w Parku Magnolia – największej galerii handlowej na Dolnym Śląsku - stanął drugi refillomat Yope. Na pierwszych 200 klientów czeka prezent – szklana butelka z pompką do ponownego napełniania.

REKLAMA

Refilomat Yope to rozwiązanie, z którego od pewnego czasu korzystają już  mieszkańcy Warszawy. Dzięki wygodnemu automatowi do napełniania klienci stołecznego Carrefour BIO mogą w prosty sposób ograniczyć ilość zużywanego plastiku i zredukować tym samym ilość odpadów, wyrzucanych do środowiska.

Teraz z takiego samego rozwiązania mogą korzystać klienci we wrocławskim Carrefour BIO, mieszczącym się w Parku Magnolia - największej galerii handlowej na Dolnym Śląsku. Refilomat wypełniony jest naturalnymi kosmetykami marki Yope, takimi jak żel pod prysznic, mydło w płynie (także w wersji antybakteryjnej) czy szampon.

– Jesteśmy dumni, że nasz proekologiczny koncept rozwija się i staje się dostępny dla szerszego grona klientów. To dla nas, dla środowiska i dla planety bardzo ważne, aby takie rozwiązania były coraz bardziej popularne, bo dzięki nim możemy realnie zadbać o zmniejszenie ilości zużywanego plastiku. Im więcej takich automatów pojawi się w sklepach, tym mniej zużytych opakowań trafi do kosza. To prosty mechanizm, dzięki któremu oszczędność czasu, pieniędzy i ochrona przyrody stają się możliwe bez wysiłku, podczas codziennych zakupów – mówi Karolina Kuklińska-Kosowicz, współwłaścicielka Yope.

Na pierwszych 200 klientów, którzy skorzystają z możliwości ponownego uzupełnienia swoich opakowań we wrocławskim Carrefour BIO, marka Yope przygotowała niespodziankę – szklaną butelkę z pompką do wielokrotnego użytku.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony