Warning: getimagesize(https://www.wiadomoscihandlowe.pl/img/artykuly/66474_webinarium brexit-koniec-okresu-przejscio_1.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad request in /home/vhost/wiadomoscikosmetyczne.pl/public_html/includes/klasy/class.artykuly.php on line 1376

PRODUCENCI I MARKI

Eksport

 

26 listopada 2020, 09:55wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

31 grudnia 2020 roku Wielka Brytania opuści jednolity rynek i unię celną UE. Od 1 stycznia 2021 roku zmianie ulegną zasady handlu z Wielką Brytanią. Temu, jak się do nich przygotować będzie poświęcony bezpłatny webinar organizowany przez firmę PwC.

31 grudnia 2020 roku Wielka Brytania opuści jednolity rynek i unię celną UE

31 grudnia 2020 roku Wielka Brytania opuści jednolity rynek i unię celną UE (fot. adobe stock)

Wraz z końcem okresu przejściowego 31 grudnia 2020 r., podmioty z Unii Europejskiej dokonujące wymiany handlowej z partnerami z Wielkiej Brytanii, oraz podmioty brytyjskie współpracujące ze spółkami z Unii Europejskiej, znajdą się w całkowicie nowej rzeczywistości prawno-podatkowej.

Firma doradcza PwC organizuje 2 grudnia br. bezpłatne webinarium online Brexit - przygotuj się na koniec okresu przejściowego, podczas którego polscy oraz belgijscy eksperci prawni i podatkowi wskażą, na co należy zwrócić uwagę, aby móc bez zakłóceń kontynuować współpracę gospodarczą z Wielką Brytanią po 31 grudnia 2020 r.

Podczas webinarium poruszone zostaną w szczególności następujące obszary tematyczne:

Prawo: Na jakie kwestie prawne należy zwrócić uwagę przygotowując przedsiębiorstwo do Brexitu (język polski)

Ludzie, organizacja i HR: Jak Brexit wpłynie na zatrudnianie, delegowanie, wynagradzanie oraz opodatkowanie pracowników (język polski)

Cło i VAT: Na co powinny zwrócić uwagę podmioty dokonujące obrotu towarowego z Wielką Brytanią – główne wyzwania związane z eksportem i importem towarów oraz możliwe uproszczenia w tym zakresie (język polski oraz język angielski).

Spotkanie otworzy James Hughes, Minister-Counsellor for Economic Affairs z Ambasady Brytyjskiej w Warszawie, która jest partnerem wydarzenia.   

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony